שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

במה מדבקות לעסק יכולות לשמש אתכם

בתי דפוס בעלי אמצעים חדישים להדפסת מדבקות מסוגלים לייצר אותן למגוון שימושים אפשריים. לבד מהאפשרות להזמין מדבקות לצרכים אומנותיים, עבור תלמידים, גני ילדים וכן לצרכים אסתטיים טהורים, ניתן להזמין גם מדבקות לעסק. מסתבר כי ניתן לעשות בהן שימוש מושכל, לפעמים גם מקורי במיוחד. חברת לייזר, מכוני העתקות בע"מ יכולים לספק גם לכם מדבקות איכותיות, מבריקות, חזקות ועמידות. מה תוכלו לעשות בהן? איך תוכלו להשתמש בהן ביעילות? להלן כמה אפשרויות מעניינות.
 

מדבקות לעסק– חלקו ללקוחות לקידום מכירות


יש לכם עסק אישי או חברה משפחתית? אולי יש לכם חנות לממכר מוצרי מזון או שאתם שותפים בעסק לייעוץ כלכלי? יתכן שאתם מנהלים עסק כעצמאים בתחום המזגנים או שאולי אתם שיפוצניקים אבל יש לכולכם דבר מה משותף - מדבקות לעסק יוכלו לעזור להם מאוד בתחום קידום המכירות. חלוקה של פלאיירים, למשל, יכולים להיות אמצעי מקובל ובדוק לשיווק ופרסום, אבל לא תמיד זה מספק. חלקו מדבקות ללקוחות מזדמנים, חלקו מדבקות באמצעות אנשי המכירות שלכם, פזרו מדבקות במספרים גדולים ותוכלו להבחין די מהר כי נפח המכירות שלכם נמצא בעליה. כל מה שצריך זה לדאוג לעיצוב יפה וצבעוני, שימשוך את העין ויגרום לכך שיזכרו אתכם לאורך זמן.
 

מיתוג המשרד ויצירת אווירה


יש לכם משרד נחמד? מצוין. כעת תוכלו לחשוב על דרכים טובות לשפר בו את האווירה ואפילו ליצור חזות ממותגת, צעירה, דינאמית או שובבה. איך אפשר לעשות את זה ללא הוצאות גבוהות? באמצעות מדבקות ויניל שעוצבו במיוחד לעסק. המדבקות לא חייבות להיות קטנות. אפשר בהחלט להזמין גם עיצובים גדולים וייחודיים. ניתן בקלות להדביק אותן על הקירות, על רהיטים, על דלתות ובחדרי הישיבות. ניתן לבחור הדפסים ככל שעולה על הדעת – לוגו של העסק או אמרות שפר מצחיקות. היגדים משפרי מוטיבציה או דמויות שובבות. בצורה כזאת ניתן ממש לשנות את החזות של המשרד או של נקודת המכירה, של החנות, המוסך, הסדנא או כל מוקד לפעילות עסקית, כלכלית או שיווקית.
 

מדבקות בחלונות הראווה


באיזו צורה תוכלו לפרסם את העסק בפני קהל רחב עוד יותר ובאמצעות מדבקות לעסק? אם תפקחו את העיניים ותהיו קשובים לסביבה, תגלו עוד מקומות שבהם תוכלו ליצור עניין. למשל, הזמינו מדבקות גדולות שאותן תיישמו למשל על גבי חלון הראוה שלכם. תוכלו להזמין מדבקות של אותיות וליצור משפטים ככל העולה על דעתכם,. ספרו על מבצעים לוהטים על הזדמנויות עסקיות. ספרו על תשלומים והנחות או שפשוט תראו מדבקה עם תמונה של מוצרים שווים שאתם מוכרים.

לצפיה בשירות לחצו כאן!
 

צאו לדרך, לנסיעה שיווקית


חלון הראווה הוא טוב ויפה, אך לא רק בו תוכלו לשלב מדבקה מזמינה. יש לכם רכב פרטי או עסקי? קרוב לוודאי שכן. אולי לעסק יש מכונית מסחרית או שאולי יש לעובדים רכבי ליסינג מהעבודה? הזמינו מדבקות שאותן ניתן להדביק על כלי הרכב וקבלו פרסומת מתמשכת בעלת אפקטיביות מעולה. בכל פעם שהרכב מושך את עיניהם של העובדים ושבים, הם רואים מדבקה ועליה הלוגו שלכם, אולי גם פרטים נוספים מעוררי עניין.
רוצים יותר? משהו מעבר לכך? אם אתם משתתפים בכנסים עסקיים, אם אתם עורכים אירוע שיווקי או אירוע מכירות מיוחד, אל תזמינו רק חולצות ממותגות. לצד תגי זיהוי ממותגים או כובעים עם לוגו של העסק, הצטיידו במדבקות שתוכלו לחלק. כולם אוהבים מדבקות והן תמיד מושכות תשומת לב ועניין. אל תוותרו על הזדמנות לחלק אותן, רק זכרו דבר אחד. תמיד דאגו לעיצוב מרשים, מושך וכתוצאה מכך – גם יותר אפקטיבי. 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר