שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

דיו לחותמות גומי

דיו לחותמות גומי - לאנשים שהם לא חותמת גומי!


 

הדיגיטל, אמנם, הפך לחלק משמעותי והעיקרי בחיינו, אולם, למרות שהוא השתלט כמעט על כל תחום, קיימים תחומים שבהם, עדיין, מועדפים המציאות וההארד קופיז על פני הווירטואליה, הדיגיטציה והמסמכים הדיגיטאליים. אחד התחומים הללו הם המסמכים הרשמיים, אשר, ברובם חייבים להיות חתומים ידנית, ואם הם עסקיים - גם בחותמת הרשמית של בית העסק. קבלות ידניות, חשבוניות מפנקס, תעודות משלוח, ואפילו מסמכים רשמיים, על כולם עדיין מתנוססת חותמת בדיו, דבר, שמחייב אתכם, מן הסתם, לרכוש דיו לחותמות גומי או כל דיו לחותמות מסוג אחר. אם תשאלו אותנו, בעינינו, יש משהו מרגש בבחירת דיו לחותמות גומי, כי בניגוד לדיגיטל, שבו הכל פחות ייחודי, בחירת דיו לחותמות (ובמיוחד הגוון המועדף עליכם שלו) יכולה להיות חוויה מעניינת.

ליצירת קשר

איזה גווני דיו לחותמות גומי קיימים?

במשרדים ובבתי העסק המרובעים יותר או כאלה המעניקים שירותים לפלחי הקהל המבוגר או המעונב יותר, בוודאי ילכו על דיו לחותמות גומי בגווני הכחול או השחור הקלאסיים והמסורתיים. זו זכותם, ואנחנו לא מתווכחים על עניין של טעם. אבל, מי שרוצה לגוון, מי שמשעמם לו בעיניים להשתמש בדיו לחותמות בגוונים הקלאסיים, יכול לגוון את החותמות שלו בגווני סגלגל - פוקסיה חי, כתמתם ערני או אפילו לבן, לחתימות על אטיקטים כהים יותר (בשחור, חום, כחול כהה) וכד'. אבל, שימו לב, עם כל הרצון לגלות יצירתיות ולהשתמש בגווני דיו צבעוניים יותר, אם החותמת משמשת לחתימה על מסמכים רשמיים, אולי כדאי לכם לחשוב לדבוק בגוונים המקובלים יותר בתחום העסקי שלכם.

 

האם לרכוש את הדיו במקומות מיוחדים, או לרכוש מספק צרכי המשרד הרגיל?

גם כאן, מדובר בעניין של העדפה אישית - עסקית, וכל עסק נוהג כפי שנוח לו. עסקים מסוימים יחליטו שנוח להם יותר לרכוש את כל צרכי המשרד במרוכז, אצל ספק אחד, ואילו אחרים - יחליטו לפזר את ההזמנה בין כמה ספקים.

 

עדיין משתמשים בחותמות גומי?

אנחנו, בחברת לייזר מכוני העתקות בע"מ מקפידים להחזיק מבחר סוגי דיו לחותמות, כך שאין לכם צורך לפצל את רכישותיכם!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר