שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסה בהתאמה מלאה

שיטות המכירה והשיווק הן רבות ולכל עסק יש התאמות אחרות לצרכים שלו. יש הרבה עסקים שמוכרים ומפרסמים את עצמם בכנסים ו-ועידות, ויש צורך למתג את המוצר בהתאם ו/או להציג מידע רלוונטי ללקוחות ולמשקיעים. במקומות מכובדים אי אפשר להציג לאנשים חתיכת נייר, וכמובן שיש רצון להגיע למספר רב של אנשים במקביל, ולא לעבוד בצורה אישית. לכן, הרבה מאוד עסקים עובדים עם נייר קאפה כדי לייצר פוסטרים גדולים אותם יהיה ניתן להעמיד בכל מקום – ליד החנות או ליד הדוכן בכנס הנכון.

ליצירת קשר

הדפסת קאפה היא מאוד פופולארית כי מדובר למעשה בנייר המתאים ביותר לכל סוג של הדפסה. קאפה הוא חומר עמיד, חזק באופן יחסי לדפים אחרים, וההדפסה עוברת אליו בצורה מושלמת. בנוסף, אפשר גם לבצע הדבקה על קאפה בצורה יעילה, וכך לקחת פוסטר שטוח ולתת לו גב שהוא יותר עמיד. עבור מכוני הדפסות, העבודה עם קאפה היא נוחה מאוד ומספקת את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח.

ההדפסה על הקאפה נעשית באמצעות מכונות ייעודיות שיודעות לעבוד עם החומר. ניתן להתאים את הגודל של הפוסטר, העובי שלו, הבהירות וכמובן לבצע גם למינציה, הכל לאור הרצונות של הלקוח. השאלה, כמו כמעט בכל שירות שמקבלים, היא לגבי המחיר. כאשר מבררים לגבי מחיר הדפסה על קאפה מגלים מגוון רחב מאוד של שירותים ומחירים, ויש לבצע בחירות מתאימות כדי להגיע לתוצאה הרצויה במינימום הוצאות.

בחיפוש אחר הדפסה על קאפה מחיר וזמן אספקה ניתן לראות שאפשר לראות תוצאות יפות מאוד בזמן קצר, ואף לקצץ עלויות אם הרצון הוא לבצע רק הדבקה ולא הדפסה. הקאפה מחזיקה הרבה מאוד זמן, היא פרקטית להרבה מאוד מקומות, ומדובר בכלי שיווקי שאפשר לעבוד איתו בכמה אופנים.

זקוקים לשירותי הדפסה על קאפה? איכות ההדפסה חשובה לכם וגם המחיר הנדרש עבור העבודה? אם כן, לייזר – מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת המוצרים והשירותים השונים, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון התקשרו ל – 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר