שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

5 טיפים של הדפסת מדבקות על שולחנות עבודה

בעשורים האחרונים ניתן לראות שכל טכנולוגיית הצביעה, ההדפסים והגמורים שודרגו בצורה משמעותית, ענף אחד מהתחום הזה של הייצור הייחודי הוא ענף הדפסת המדבקות. זה תחום שמגיע היישר מעולם השיווק והפרסום של חברות שמעוניינות ליצור שינוי משמעותי במיתוג שלהן. איכות הדפסת המדבקות היום לרכבים, לוחות מודעות וכדומה, היא גבוהה במיוחד וניתן לנסוק עוד יותר גבוה עם כל מה שקשור בעיצוב ויצירתיות.

 

להדפסת מדבקות יש כמה וכמה מטרות, המטרה הראשונה היא כושר המיתוג שלהן, נניח לדוג' שהמדבקה מודבקת על רכב, ניתן יהיה לזהות שמדובר ברכב חברה עם לוגו והשם, וזה מיד מבדיל את הרכב משאר הרכבים בכך שהרכב משתייך לחברה גדולה שמהדהדת במוחנו. המדבקה פועלת גם במישור הפרסומי וניתנת להדבקה על לוחות מודעות ניידים ונייחים. בנוסף, יש מדבקות לשולחן עבודה שמשמשות מעטפת קסומה וחדשה שמגיעה במנעד של דוגמאות, איורים וציורים ככל נרצה. שולחנות עבודה יכולים לקבל שדרוג מופלא באמצעות מדבקה ולהראות חדשים ומרשימים בכל חלל של משרד או בית.

 

ייצור הדפסת המדבקות

 

יש מספר סגנונות של מדבקות שמשתמשים בהם כדי להדביק, מה שמשותף לכולם הוא המסוגלות לשרוד בתנאי טמפרטורות שונות, בחום וגם בקור עז. עובדה נוספת היא שרק מדבקות ששרדו הליך הדפסה מקצועי ואיכותי ויוצרו מחומרי הגלם הטובים ביותר, יוכלו להחזיק מעמד הרבה שנים. סוג מדבקה שהיא מומלצת בעיקר בתחום, הינה מדבקת הדום, למדבקות  מסוג הדום יש נפח גדול, הן מתאימות למקומות חיצוניים ונחשבות לאמינות ועמידות לאורך זמן רב.  מייצרים אותן על ידי מכונה שהיא מעבדת את חומר הגלם שלהם בצורה ייחודית ומקצועית. מדובר במכונה ממוחשבת שמתפקדת ללא עזרה אנושית לאורך כל התהליך עד שהמדבקה מוכנה, מכונה זו נחשבת לאטרקציה בתחום ההדפסה.

 

5 טיפים להדפסת מדבקות על שולחנות עבודה

 

·         בחרו חברה שמייצרת מדבקות להדפסה באיכות גבוהה, חברה שיש לה ניסיון בתחום. בדקו גם את עבודותיה באתר הבית או בבית העסק והתרשמו מאיכותן.

·         בדקו האם השולחן שעליו אתם רוצים להניח את המדבקה מיוצר מחומר מתאים, כמו כן בדקו שאין דופי בשולחן על מנת שהמדבקה תודבק בצורה האיכותית ביותר ולא תבלוט על המשטח.

·         בחרו בדוגמא כלבבכם, אך אל תשכחו שמדובר בתמונה או איור, שאתם אמורים לפגוש מדי יום וחשוב שהיא תהיה בעלת גוונים נעימים ורכים ותשרה עליכם רוגע ולא צעקנית וגסה.

·         תתאימו את המדבקה לעיצוב הכללי של החלל, המשרד או הבית, גם בצבעים וגם בדוגמא.

·         בדקו כיצד לתחזק את המדבקה והשולחן, על מנת שהשולחן יישמר והמדבקה תחזיק לאורך זמן.


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר