שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת חוברת מחירון - חי וקיים

הרבה אנשים אומרים שהפרינט מת, אך אנחנו עדיין רואים עיתונים ומגזינים מופצים בתפוצה רחבה ואנשים רבים עדיין אוהבים את המגע של הנייר כשהם קוראים. נכון, אנחנו מקבלים המון מידע מאתרי החדשות והכל זמין לנו בכף היד, אך במיוחד כאשר מדובר במגזינים שלא מתמקדים בחדשות, יש עדיין ערך מוסף לדף המודפס.

לכן, הרבה מאוד חברות משתמשות בשיטת הניוזלטר או החוברות על מנת להגיע ללקוחות שלהן. המגזינים הללו נותנים מידע חשוב לקהל היעד, וכך אפשר להגדיל את קהל הלקוחות ולהגיע להרבה מאוד מקומות. כדי שהניוזלטר יהיה אפקטיבי, הוא חייב להיות איכותי, וחייבים להשקיע הן בתוכן והן במעטפת שלו.

אחרי שמבצעים עיצוב, בניית תוכן ועריכה, צריך לשלוח את החוברת לדפוס, וזאת יש לעשות רק בבית דפוס איכותי שיודע להתמודד עם סוג העבודות הזה. לא מדובר בבית דפוס של עיתון גדול, אלא בבית דפוס קטן יותר, בוטיקי אפילו, וכזה שיודע למקסם את ההזמנה ולייצר כמות סבירה של חוברות, אך באיכות גבוהה במיוחד.

הדפסת חוברות נעשית באמצעות הדפסה דיגיטלית איכותית שנעשית על דפים בלמינציה בוהקת. יש גם אפשרות להדפיס על נייר כרומו, וחשוב מאוד להישמע להוראות ולספק את התוכן בפורמט המתאים (PDF לרוב). כאשר מבררים לגבי הדפסת חוברת מחיר מגלים כי המחיר נקבע לפי כמה פרמטרים, כולל גודל הדף, כמות הדפים ואיכות ההדפסה.

להתאים את המחיר

בהסתכלות על הדפסת חוברות מחירון מגלים כי אותם משתנים גם מתומחרים אחרת בין בית דפוס אחד למשנהו ולכן, צריך לבצע סקר שוק, לבדוק בכמה מקומות ולבדוק היכן אפשר להשיג את העסקה הטובה ביותר מבחינת תשלום, אך גם מבלי לוותר על האיכות. כל בעל עסק מנסה לחסוך היכן שניתן, וכאשר מחפשים הדפסת חוברות מחיר ועלויות רוצים לראות מחירים שאפשר לעמוד בהם.

יש לא מעט בתי דפוס אשר מציעים שירותי הדפסת חוברות בזול ואפשר להשיג בהם את הניוזלטרים האיכותיים שישבו בעסק ויחולקו ללקוחות פוטנציאליים בצורה חופשית. רק כך אפשר לספק את כל האינפורמציה על העסק ולעדכן את הלקוחות בחידושים, בהנחות, במבצעים ובעדכונים האחרונים הנוגעים לחברה.

רוצים להדפיס חוברות מאיכות גבוהה עבור העסק שלכם? חוברות איכותיות במחיר הוגן? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן, וליצירת קשר לחצו כאן או התקשרו לטלפון 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר