שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת חשבוניות לעסקים ולעצמאים

חשבונית יכולה להיות הרבה יותר מעוד מסמך סתמי, שמסמן את השלמתה של עסקה, קבלה של תשלום ומתן תמורה. באמצעות הדפסת חשבוניות אפשר למתג בצורה טובה יותר את העסק, ולהציג אותו באופן נכון וראוי יותר בפני קהל הלקוחות. אך מי בכלל צריך להוציא חשבונית? ממי כדאי להזמין את פנקס הקבלות או החשבוניות הבא שלכם? אנו מזמינים אתכם להכיר את לייזר, מכוני ההעתקות שנותנים לכם, הלקוחות העסקיים, הרבה יותר. 

מי צריך חשבוניות

אז מי בעצם צריך להזמין הדפסת חשבוניות? על פי החוק, כל מי שמנהל עסק כגון חברה בעירבון מוגבל (חברה בע"מ) או כל מי שמנהל עסק במשמעות של עוסק מורשה חייב להנפיק חשבוניות ללקוחות. מי שלא פועל באופן זה למעשה עובר על החוק וצפוי לסנקציות כבדות כנקוב בחוק. עסקים וגם עצמאיים שאינם מקפידים להוציא חשבונית מס או מסמך קבלה (כאשר אין מדובר בעוסק מורשה) עשויים להידרש לעמוד בפני ביקורת ברשות המיסים. מי שלא מנפיק מסמכי עסקה כחוק עשוי להיחשד כמי שמעלים הכנסות והתוצאה – הסתכנות בקנסות כספיים גבוהים ולפעמים גם עונשי מאסר. 

הדפסת חשבוניות בעיצוב שמתאים לכם

העובדה שכל מי שמפעיל עסק, עצמאים, עוסקים מורשים, בעלי חנויות, משרדים ועסקים אחרים צריכים להנפיק חשבוניות או קבלות באופן שוטף איננה מחייבת שהמסמכים הללו יהיו אפורים ומשעממים. למעשה, הדפסת חשבוניות יכולה להיות בעלת אופי צבעוני מספק ואפילו עליז. לא כדאי לוותר על האפשרות להזמין פנקסים בעיצובים יפים, כאשר אפשר בהחלט לבחור עיצוב אישי מרהיב, ראוי לשמו. 

בחברת לייזר מכוני העתקות בע"מ ניתן להזמין את כל סוגי החשבוניות, את כל סוגי הקבלות, את כל סוגי הניירת המשרדית. כאשר אתם רוצים לבדל את עצמכם מאחרים, כאשר אתם רוצים שכל מסמך שלכם יציג אתכם לעולם בצורה הראויה, בררו אילו עיצובים תוכלו לקבל. חשבונית או קבלה שנראית סתמית יוצרת לעסק שלכם חזות סתמית. כל זאת, בדיוק באותו האופן שבה כרטיס ביקור כעור ולא יפה לא יוצר את הרושם הנכון מבחינתכם. 

פנקסים במחירים משתלמים

אל תמהרו להזמין הדפסת חשבוניות מבלי שקיבלתם הצעת מחיר משתלמת. לא כל בית דפוס מחזיק ברשותו את מיטב הטכנולוגיה שמאפשרת ללקוח לקבל פנקסי קבלות ומסמכי עסקה במחירים באמת מצוינים. לייזר מכוני העתקה, בית העסק הוותיק המשרת מספר גדול מאוד של לקוחות פרטיים ועסקיים מציע את כל סוגי הפנקסים והניירת המשרדית במחירים שחוסכים לכם כסף. תוכלו לבחור את העיצוב שמתאים לכם, תוכלו לבחור את מספר הפנקסים הדרוש לכם, תוכלו להפוך כל קבלה וכל חשבונית לכרטיס ביקור ראוי, בעלות נוחה לכל כיס. 

מיצוב עסקי מביא יותר לקוחות

אל תהססו להשתמש בשירותי הדפוס כדי למצב את עצמכם מחדש. אל תהססו למקם באופן הראוי את הלוגו שלכם, כך שתיראו במלוא הדרכם. כדאי בהחלט לפעול לפי הכלל שככל שהחשיפה אליכם טובה יותר ומקצועית יותר – כך תמצבו באופן מיטבי את העסק שלכם. יש לכם צורך בחשבונית? מזמן לא הזמנתכם כרטיס ביקור, מעטפות, וכל סוג אחר של ניירת משרדית? מעתה תוכלו למצב את העסק בצורה מושלמת. תנו למקצוענים לעזור לכם בעיצוב החשבוניות. בחרו את הגודל של הפנקס באופן המתאים לכם – ובהתאם לאופן המקובל בענף העסקי שלכם. המיצוב נכון, המקצועי והאחיד יביא לכם, בסופו של דבר, יותר לקוחות ויותר הצלחות. 

אילו שירותים תוכלו לקבל מאיתנו? הדפסות ולמינציה, כריכות וסריקות, קבלות ומסמכים. ניתן להזמין גם מיתוג באמצעות הדפסת על שמשוניות ופוסטרים, עלונים וסטנדים. 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר