שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת חשבונית מס קבלה

הדפסת חשבונית מס קבלה - ביחד או לחוד?

 

מרבית העוסקים הפטורים אינם מכירים את הדילמה הזו, שנחשבת לנחלתם הבלעדית של החברות והעוסקים המורשים - הדפסת חשבונית מס קבלה יחד או הדפסת חשבונית מס בנפרד וקבלה בנפרד? לכל אחת מהבחירות קיימים יתרונות וחסרונות, אשר עשויים להפוך את הבחירה למתאימה ספציפית לעסק מסוים, אבל לכזו שאינה מתאימה לעסק אחר, בדיוק בשל אותן נקודות זכות או חובה. ננסה להביא בפניכם את שני צידי המטבע, ולתת לכם להחליט בעצמכם מה מתאים לכם יותר.

ליצירת קשר

הדפסת חשבונית מס קבלה במסמך משולב בודד

ישנם עסקים רבים המעדיפים הדפסת חשבונית מס קבלה במסמך משולב אחד - זה חוסך להם שימוש בפנקסים שונים (וממילא, גם את ההזמנה של פנקסי חשבוניות המס ופנקסי בקבלות), זה מקצר להם תהליכים, חוסך בניירת (לא רק מהאספקט הפרקטי של התמודדות עם הררי ניירות, אלא גם מהאספקט האקולוגי) ומאפר להם לעבור את כל התהליך מול הלקוח במכה אחת. זה מעולה ומתאים לעסקים שבהם הוצאת החשבונית צמודה לתשלום התקבול (המחייב את הוצאת הקבלה). 

הדפסת חשבונית מס בנפרד וקבלה בנפרד

ישנם עסקים שהוצאת חשבונית המס והוצאת הקבלה מופרדות זו מזו. אם בשל עבודתם מול גופים שמשלמים בשוטף פלוס X, אם בשל עבודתם על פרויקטים הכוללים אבני דרך, ואם בגלל שכך הנחה אותם רואה החשבון שלהם. עסקים כאלה אינם יכולים לנקוט בגישת הדפסת חשבונית מס קבלה, מאחר וחשבונית המס, המהווה במקרה זה דרישת תשלום, חייבת להיכנס למערכת של הלקוח על מנת שזו תוכל להפיק את התשלום. למרבה הצער, מאחר וחשבונית מס היא מסמך חשבונאי מחייב, את תשלום המע"מ הם יצטרכו לעשות עם הוצאתה ולא יוכלו להמתין עם זאת עד לקבלת התשלום והוצאת הקבלה.

 

זקוקים להדפסת חשבונית מס קבלה במשולב?

לא בטוחים מהו הפורמט שיתאים לכם ספציפית?

בואו להתייעץ עם המקצוענים בעלי הניסיון של חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ!


 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר