שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת פנקסי חשבוניות בזול

הדפסת פנקסי חשבוניות או הדפסת פנקסי חשבוניות בזול?

 

כשאנחנו מדברים על הדפסת פנקסי חשבוניות, מחיר עשוי להוות שיקול רציני, בעיקר אם אתם בעליו עסק צעיר בראשית דרכו והתקציב שלכם אינו גדול, כפי שהייתם רוצים (וצריכים). אולם, לפעמים, הדפסת פנקסי חשבוניות בזול עלולה להתגלות כטעות בעייתית למדי, כי הדפסת פנקסי חשבוניות במקום שאינו מקצועי, אינו מתמחה בכך או אינו רגיש דיו כדי לשים לב לניואנסים הדקים אותם דורשת הדפסת פנקסים. בין אם המדובר בהדפסת מסמכים חשבונאיים (כחשבוניות מס, קבלות או השילוב ביניהן - הדפסת פנקסים של חשבוניות מס - קבלות) ובין אם המדובר בהדפסת מסמכים שמטרתם יצירת התדמית הרצויה (כמו הדפסת פנקסי חשבוניות עסקה), אין ספק כי בצד הרצון הטוב והנכונות, נדרשים גם ניסיון ויכולות מקצועיות, על מנת להפיק את התוצאות הנדרשות (והמצופות).

ליצירת קשר

הדפסת פנקסי חשבוניות - מהם הפרטים אותם חייבת לשאת כל חשבונית מס? 

בניגוד להדפסת חשבוניות עסקה (דרישת תשלום, זכות השמורה לעוסקים פטורים) שיכולה להתבצע גם מתוכנת וורד ובמדפסת המשרדית שלכם, הדפסה על פנקסים של חשבוניות מס דורשת הקפדה על פרטים מסוימים, אותם מחייב החוק. ככלל, ניתן לומר שכל המרבה בפרטים - הרי זה משובח, אבל גם אם אינכם מהמכבירים בפרטים, ישנם מס' פרטים שחייבים להופיע על גבי כל חשבונית מס שתוציאו ללקוח:

  • מספור סידורי רץ של חשבוניות המס בפנקס
  • תאריך הוצאת החשבונית
  • ציון המילה "מקור" על גבי העותק הראשון והמילה "העתק" על העותק / עותקים שלאחריו
  • פרטי העסק המלאים, כתובת, טלפון, לוגו וכמובן - מס' עוסק מורשה, ח.פ. וכד'
  • פרטיו המלאים של הלקוח
  • תיאור המוצר הנמכר וכמותו או השירות שניתן ללקוח
  • מקום לחתימה / חותמת החשבונית

חשבונית מס - קבלה תדרוש, בנוסף לפרטים אותם הזכרנו קודם, גם את הפרטים המופיעים בקבלה רגילה (שאינה בפורמט משולב), כמו התאריך בו בוצע התשלום, אמצעי התשלום שבאמצעותו הוא בוצע וכן הלאה.

 

בניגוד למוטו אותו ציטטנו בתחילה (כל המרבה בפרטים - הרי זה משובח), רצוי להקפיד על ריווח נכון של הפרטים, כך שישאירו לכם די מקום כדי למלא את הפרטים הנדרשים (אם אתם מזמינים פנקסי חשבוניות מודפסים, מן הסתם, אינכם מדפיסים את הפרטים הללו במחשב, אלא ממלאים אותם בכתב ידכם) וגם על מנת להימנע מצפיפות ויזואלית מכבידה.

 

חושבים על הדפסת פנקסי חשבוניות?

שימו לב כי הזמנת פנקסי חשבוניות אינה משימה קלה, אולם כאשר היא מבוצעת מול אנשי מקצוע מנוסים וקפדניים, היא הופכת להרבה פחות מורכבת!

אנחנו, בחברת לייזר מכוני העתקות בע"מ, עומדים לרשותכם לצורך כך!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר