שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

צילום מסמכים בצבע - להוסיף צבע לפרינט

מדפסת היא פריט חובה אצל מרבית העסקים, מפני שעבודה של ניהול חשבונות דורשת שימשו בכמות לא מבוטלת של נייר. למרות שהעולם הולך לכיוון דיגיטלי, עדיין יש צורך גדול מאוד בעותקים קשיחים לכל מיני סוגים של צרכים, בין אם מדובר בשליחת מסמך או קבלה, או ניסוח של חוזה. עם זאת, יש עדיין מקרים בהם מכונת הצילום המשרדית הרגילה פשוט לא מספיקה.

ליצירת קשר

לעיתים, יש צורך בצילום איכותי במיוחד ובצבע וכדי לעמוד בצורך הזה, צריך לפנות למקומות בהם ניתן לבצע צילום מסמכים בצבע בכמות גדולה. מכונות הצילום שתמצאו באותם מקומות הן לא אותן מכונות רגילות שנמצאות ליד מכונת הקפה המשרדית במשרד או בבית העסק, אלא מכונות גדולות שמסוגלות להתמודד עם אתגרים שונים דוגמת צילום על דפים גדולים במיוחד או בצורות שונות.

צילום מסמכים צבעוני הוא חשוב ורלוונטי להרבה מאוד אנשים שרוצים לספק העתקים ברמה גבוהה ללקוחות ולקולגות. למשל, כאשר רוצים לייצר עותקים של שרטוט אדריכלי ברמה גבוהה, עם הפרדת צבעים שתעזור לעין, אפשר לעשות זאת רק באמצעות מכונות הצילום הגדולות והאיכותיות הללו, שיודעות לעבוד גם עם דפים גדולים במיוחד ולא רק על דפי A4 או A3.

בכל גודל ובכל צורה

הצבע הוא זה שעושה כאן את ההבדל. מרבית מכונות הצילום הרגילות יודעות לצלם רק בשחור לבן, או בצבע אך באיכות נמוכה. יש מקרים בהם צריך לשדרג את העבודה ולדאוג שהתוצר יהיה גם מרשים ובאיכות גבוהה, וגם צבעוני ונעים לעין.

התמחור של צילום בצבע הוא כמובן גבוה יותר מצילום בשחור לבן, מכיוון שזהו שירות שהוא מעט יוצא דופן. הרי מרבית המסמכים שאנו מצלמים הם רק של מלל, ואין כל צורך בצבעים אלא אם כן מדובר בתמונה. לכן, חשוב מאוד לבצע סוג של סקר שוק ולבדוק את אופי הצילום שאתם צריכים על מנת להגיע לעסקה הטובה ביותר עבורכם.

זקוקים לשירותי צילום בצבע ותוהים למי לפנות? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן, וליצירת קשר לחצו כאן או התקשרו לטלפון 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר