שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

מחיר הדפסה על קאפה - לבית ולעסק

עולם הצילום הדיגיטלי קצת השכיח לאנשים שיש עוד אופציות להציג ולפתח תמונות. יש עדיין רבים שמשתמשים בעותקים קשיחים, ולא מדובר רק באנשי מקצוע העוסקים בצילום כפרנסה, אלא גם אנשים פרטיים שרוצים עותקים קשיחים של הדפסים ותמונות לצרכים שהם גם אישיים וגם מקצועיים.

הדרך הטובה ביותר להדפיס תמונה היא על קאפה. הקאפה היא סוג של בריסטול קשיח ועבה הסופג בצורה הטובה ביותר את ההדפסה וגורם לו להיראות אידיאלי. הדבר הכי חשוב בצילום מקצועי הוא כמובן האיכות. הצילום צריך להיראות חד, נקי וצבעוני על מנת שהוא יתפוס את העין. קאפה הוא החומר המועדף ואתו מעדיפים המקצוענים לעבוד.

השימוש בהדפסי קאפה הוא גם פרטי וגם מסחרי. יש אנשים שאוהבים לתלות תמונות מקאפה בבית וכאלה שמשתמשים בהדפסי קאפה לצורכי פרסום, כמו שילוט בחנות או בעסק, וכמובן כשילוט נייד בתערוכות או כנסים מקצועיים. החומר הוא מאוד קל ונוח לניוד, והאיכות היא משהו שקשה מאוד להשתוות אליו כך שלמעשה, אין לו אלטרנטיבות. השאלה, כמו בהרבה מקרים, היא לגבי המחיר.

מרכיבים את המחיר

מחיר הדפסה על קאפה משתנה מאוד בהתאם לצרכים ולרצונות של הלקוח. כאשר מחפשים אחר הדפסה על קאפה מחירון מעודכן יש לבחור קודם כל את הגודל המתאים. יש קאפות בגדלים שונים ומגוונים, כולל קאפות שיכולות להכיל הדפסים בגודל A5. העובי של הקאפות נע בין 5 ל-10 ס"מ ולכך יש השפעה על העמידות של החומר לאורך זמן.

בירור לגבי הדפסה על קאפה מחירים יגלה כי יש השפעה גם לאיכות ההדפסה ולבחירה בלמינציה בוהקת או מט. עוד אלמנטים שמשפיעים על הדפסת קאפה מחיר ועלויות: המידות וכמות העותקים. בסופו של דבר, יש הרבה מאוד אלמנטים, אך המחירים הם אינם בשמיים.

בחיפוש אחר הדפסה על קאפה מחיר באופן כללי תראו כי בסך הכול מדובר בכמה עשרות שקלים ואפשר לקבל תמונה סופר איכותית, אותה ניתן לתלות בבית או להשתמש בעסק, במחירים שהם מצחיקים. כאשר מדובר בעסק, מדובר בכלי שיווקי ומרהיב בעלות שהיא שולית לחלוטין, ולכן, כדאי מאוד לעצב מודעה יפה ולהדפיס אותה על קאפה כבר עכשיו.

לצפיה בשירות לחצו כאן!

מעוניינים להדפיס אלמנטים שונים על קאפה בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים/מסחריים? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר