שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסות לסטודנטים למגוון מטרות באיכות גבוהה

פעמים רבות במהלך שנות לימודיהם, סטודנטים נדרשים לשירותי הדפסה. במקרים רבים יש צורך בצילום סיכומי שיעור, צילום מאמרים, הדפסת עבודות להגשה ועוד. בחלק מן האוניברסיטאות והמכללות אפשר למצוא מכונות צילום ברחבי הקמפוס, אך לא תמיד מכונות אלו יספקו את התוצאה המבוקשת.
 

היתרונות בפנייה למכון הדפסות


בתחומי לימוד מסוימים, יש צורך בהדפסות איכותיות ברמה גבוהה. כך למשל, סטודנטים הלומדים את תחום העיצוב ובפרט לימודי עיצוב תעשייתי יידרשו במהלך לימודיהם לשירותי הדפסה מתקדמים, כמו הדפסה על קאפות, הדפסת פוסטרים וכרזות, צילום תכנית צבעונית, מדבקות ואביזרי המחשה נוספים.

גם סטודנטים למקצועות אחרים, יתקלו במהלך תקופת הלימודים בצורך בצילום או הדפסה. כאשר פונים למכון הדפסה מקצועי, אפשר להניח שהמכון דואג לתחזוקה קבועה של מכונות הצילום והמדפסות ושלא תיתקלו במצב שפתאום נגמר הטונר או הדפים. כמו כן, מכוני הדפסות יחזיקו מספר מכונות במקום ובכך יחסכו זמן לסטודנט ויקצרו את התור, בניגוד למה שקורה במכונות הצילום הבודדות הקיימות במוסד הלימודים. יתרון נוסף, זו ההזדמנות להשתמש במכונות הכי חדישות ומשוכללות שיש וכך אפשר להדפיס, לצלם או לסרוק בצבע, להדפיס בכמויות גדולות במהירות, להיעזר בשירותי כריכה ולמינציה ולהדפיס תמונות באיכות גבוהה.
 

דגשים להדפסה עבור סטונדטים


סטודנטים לעיצוב תעשייתי וסטודנטים בכלל, המחפשים אחר שירותי הדפסה צבעוניים, לא תמיד מודעים לעובדה שמכונות ישנות מאפשרות הדפסה בגוונים מסוימים, ללא טווח רחב וכך הם עלולים לקבל תוצאה שונה מאד מהמקור. לכן, כאשר יש צורך בצילום צבעוני השומר על דיוק בגוונים, מומלץ לפנות למכון הדפסות שמתמחה בהדפסות לסטודנטים במגוון הפקולטות ובין השאר סטודנטים שלומדים אומנויות וכל מה שמסביב..

כחלק מהלימודים, סטודנטים רבים צריכים להגיש עבודות באופן קבוע או כחלק מקורס סמינריון. גם בתארים מתקדמים יש צורך בהגשת עבודות ברמת הדפסה גבוהה. מלבד התוכן, המרצים מצפים לקבל עבודה ייצוגית, עם שילוב תמונות, גרפים ותרשימים ואת כל אלו אפשר להשיג רק באמצעות מכונות משולבות ומשוכללות, המאפשרות סריקה של תמונות ושילובם במסמך כתוב. גם איכות ההדפסה של עבודות מסוג זה משתנה ממכונה למכונה וכדאי להשקיע כדי לקבל תוצאה שתשקף את ההשקעה הרבה שלכם בכתיבת העבודה.

לסטודנטים אין זמן להתרוצץ ממקום למקום. לפעמים הם צריכים להקליד את העבודה במקום אחד, לרוץ למקום אחר כדי לצלם מאמרים ושוב למהר למקום נוסף כדי לסרוק את המאמרים או תמונות כדי שיוכלו לשלב אותם בעבודתם. השלב האחרון הוא כמובן להדפיס את הכל ביחד בצורה מסודרת ולפנות לשירותי כריכה. כאשר פונים למכון הדפסות, מקבלים את כל השירותים במקום אחד וכך סטודנטים יכולים לחסוך זמן יקר. גם המחירים יהיו אטרקטיביים יותר ותהיה אפשרות לקבל ייעוץ במקום והדרכה, כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

מכון לשירותי הדפסות מקצועי, יכול לחסוך לסטודנט זמן רב, כסף ובלבול ולאפשר לו לצאת עם תוצר באיכות גבוהה. ליצירת קשר לחצו כאן עכשיו!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר