שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

רול אפ גדול

רול אפ גדול - עיצוב ומיתוג לפני הכל!


 

רול אפ היא אחת מהדרכים הפרסומיות היעילות ונוחות, בעיקר, מאחר והיא מאפשרת את העברת המסר הרצוי, תוך חשיפה מרבית ולאורך זמן. סוג פרסום זה מתאים להזדמנויות מיוחדות כמו ועידות או כנסים, אולם, בשימוש הנכון ובמחשבה מקדימה ומתוכננת, הוא יכול להוות גם אמצעי פרסום ומיתוג קבוע. למשל, רול אפ גדול או רול אפ רחב הממוקם בכניסה למשרד וממתג אתכם במוחו של כל מי שעובר בסביבת המשרד, הארגון או בית העסק. למה בעצם רול אפ? איך אפשר למקסם את השימוש באמצעי הזה (רול אפ גדול או רול אפ רחב היו רמזים קלילים)?

ליצירת קשר

רול אפ גדול מצהיר הצהרה!

כתבנו בעבר לא מעט על הצורך במיתוג ובבידול, ולמרות שזה לא בדיוק תחום העיסוק שלנו, אי אפשר לעסוק באמצעי פרסום כל כך הרבה שנים, מבלי להתמחות, להתמקצע ולהבין בכך לעומק, בעיקר, כדי לסייע ללקוחות שלנו למקסם את האפקטיביות של אמצעי הפרסום שלהם. לכן, כשאנחנו אומרים לכם שמיקום רול אפ רחב או רול אפ גדול (כלומר, מתקן תצוגה מתקפל יוצא דופן ובולט בגודלו, שעליו פוסטר מתגלגל צבעוני שמייצג אתכם ואת העסק שלכם בצורה הטובה ביותר) מושך תשומת לב, "מצהיר" על נוכחותכם וחורט אתכם בזיכרונו של כל מי שעובר בסביבה.

איך ממקסמים את השימוש ברול אפ?

כמו שהזכרנו קודם, שימוש ברול אפ יוצא דופן בגודלו (גבוה או רחב) הוא דרך מצוינת למשוך תשומת לב לקיומו, אבל, כמובן ש"קיום" בלבד, אף פעם אינו תחליף לתוכן מעניין, לצבעוניות מושכת תשומת לב או לסלוגן מדליק. כך שמשיכת תשומת לב אל רול אפ רחב או רול אפ גדול היא השלב הראשון, משם, תצטרכו להחזיק את עובר האורח בזכות המהות ולא בזכות תשומת הלב שתפסתם. 

 

מתכננים להזמין רול אפ לכנס או לעסק שלכם??

אל תעשו זאת לפני שיחת ייעוץ עם המקצוענים של חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ! הם יעמידו לרשותכם את הידע המקצועי ואת הניסיון שלהם, שנרכש בזכות שנים של עבודה בתחום!


 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר