שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

עבודות דפוס - שחור על גבי לבן

החשיבה הרווחת היא שעסקי הדפוס עברו מן העולם לאור הטכנולוגיה, אך מבלי לשים לב, כל אחד מאתנו נחשף להמון עותקים קשיחים מדי יום וזה הרבה מעבר למסמכים בעבודה. זה כולל כל עלון ומכתב שמגיע אלינו לתיבת הדואר, תפריטים במסעדות, עיתונים וירחונים ברכבת וכל טמפלט או מידעון הנמכר בחנויות או מחולק בחינם.

ליצירת קשר

עבודות דפוס הן רלוונטיות היום יותר מתמיד, ואם בעבר הן התמקדו בדברים מאוד ספציפיים, כיום הן אולי בהיקף קטן יותר, אך הן הרבה יותר מגוונות ואיכותיות. כיום אנשים מדפיסים טמפלטים, עלונים, פלייסמנטים, תעודות, פרוספקטים ועוד. כאשר עובדים עם בית דפוס, חשוב לדעת לעבוד נכון ובצורה מסודרת.

ראשית, לכל בית דפוס מודרני יש אתר טוב שמאפשר הזמנות און ליין. האתר צריך להיות נגיש ומסודר מאוד על מנת למנוע טעויות. כך, יכול בית הדפוס לחסוך בכוח אדם וגם להיות יעיל יותר, מפני שהלקוחות לא צריכים להגיע אל בית הדפוס ולגזול זמן יקר, אלא פשוט להזמין את כל השירותים שלהם הם זקוקים בלחיצת כפתור.

מעטפת שירותים

דבר חשוב נוסף בכל בית דפוס זה זמן האספקה. לפעמים יש לחץ והלקוחות רוצים לקבל את הסחורה כמה שיותר מהר. אנשים סומכים על התפריטים או כרטיסי הביקור לקראת פתיחת המסעדה או היציאה לכנס וצריכים לקבל את הכול במהרה. לכן, חשוב לעבוד עם בית דפוס שנותן שירות מלא וכולל, לרבות משלוחים ושירות לקוחות.

יש מגוון די רחב של בתי דפוס כיום, ובתור לקוח, שווה לנהל מערכת יחסים ארוכה עם אחד שהוא איכותי במיוחד. כך אפשר להשיג הנחות, לקצר את זמני ההמתנה לסחורה ובנוסף, לקבל מעטפת כוללת של שירותים שמתחילים ברשת, אך נגמרים ביחס אישי ונעים. בית דפוס טוב הוא נכס עצום לבעלי עסקים שרוצים לקדם את עצמם.

מחפשים בית דפוס ברמה גבוהה, שמציע מגוון של שירותים איכותיים ובמחירים נוחים? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן, וליצירת קשר לחצו כאן או  התקשרו לטלפון 09-7411593

 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר