שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

שירותי למינציה

מהם שירותי למינציה ומתי משתמשים בהם?

 

למינציה נחשבת כיום לאחת מהשיטות היעילות ביותר להשבחה של מוצרים או של עבודת דפוס על ידי ציפוי שלהם בשכבת הפלסטיק הייעודית הדקיקה שגוונה מבריק או מט. בנוסף לעובדה כי למינציה משווה למוצר הסופי את המראה היוקרתי ומוסיפה לעוביו מעט, היא אף מגנה ושומרת עליו מפני שחיקה, קריעה ונזקים נוספים. יתרון נוסף לציפוי למינציה מתגלה בעבודות הדפוס אשר מודפסות ע"ג נייר הכרומו העבה (שמשקלו מעל ל-225 גר') והנזקקים לקיפול. במוצרי דפוס אלה ציפוי למינציה מונע את שבירת הנייר ושחיקתו בקווי ובנקודות הקיפול. אף עבודות דפוס הדורשות חיתוך עגול של הפינות יוצאות נשכרות מציפוי הלמינציה המבטיח את איכותו של מוצר הדפוס, כמו גם את אורך חייו של המוצר הסופי.

ליצירת קשר

היכן עוד נדרשים שירותי למינציה?

יתרונות נוספים של שירותי למינציה מתגלים בתחום עבודות הדפוס המיוחדות יותר. לדוגמה, בעת ביצוע השבחת לכה סלקטיבית UV. במהלכה של השבחה זו, מצופים אזורים נבחרים במוצר הדפוס בשכבת לכה, שייבושה המהיר מושג באמצעות מנורות UV. התהליך מדגיש אלמנטים בהדפסה ומוסיף אפקטים וטקסטורה מיוחדים למוצר הדפוס. במקרים כאלה, מצופה המוצר בלמינציה בגוון מט, על מנת ליצור הדגשה של האפקט הייחודי המבריק אשר המתקבל כתוצאה מהשבחת הלכה סלקטיבית UV. אף הדפסת כרטיסי גירוד דורשת שירותי למינציה טרם כיסוי הכרטיס באותה שכבת חומר כסוף שאותו ניתן לגרד לצורך הזכייה.

ניתן לראות כי שירותי למינציה מביאים תועלת רבה, בכל פעם שנדרש תהליך שמטרתו היא להפוך את מוצר הדפוס לעמיד יותר בפני נזקים (כמו מפגש לא מתוכנן עם נוזלים), שחיקה או הצורך בקיפול, בין אם הקיפול הוא קבוע ובין אם מדובר בקיפול מחודש בכל פעם (לדוגמה - בהזמנות המהודרות לאירועים או בכרטיסי הברכה הנפתחים).


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר