שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

שירותים שמציע בית דפוס קדימה

גם בעידן הדיגיטלי שבו חלק גדול מהעולם נמצא באינטרנט, ומגיע אלינו דרך מסך כזה או אחר, עדיין נדרשים שירותיו של בית דפוס - ולמעשה בימינו בתי הדפוס השתכללו מאוד ומציעים מגוון רחב של שירותים. 

פלוטים

שירות אחד שמציע בית דפוס קדימה מיועד לאדריכלים, מהנדסים וקבלנים, וכן למעצבים, גרפיקאים ואמנים, ובעצם לכל מי שזקוק מסיבה כזו או אחרת להדפסות גדולות במיוחד, כשלמשל תוכניות בנייה או שרטוטים גדולים מחייבים זאת. הדפסות שכאלה מחייבות אבזור איכותי במיוחד, שכן תוכנית בנייה למשל חייבת לא רק להיות מודפסת על נייר גדול אלא גם להיות מדויקת לחלוטין, ורק מדפסת פלוטר מתקדמת שמסוגלת לרדת לפרטי פרטים ולשרטט כל צורה וכל מוטיב ללא רבב תספק את צרכי המהנדסים, האדריכלים והקבלנים. 

פוסטרים

במקרים רבים ישנו צורך בפוסטרים גדולים, ובעיקר כמובן למטרות פרסום. הגודל של הפוסטר מחייב לא רק עיצוב מושקע אלא גם ביצוע מוקפד של ההדפסה עצמה כדי שהתוצאה תיראה בדיוק כפי שרציתם ואפילו מרהיבת עין יותר - רק בית דפוס בעל ציוד משוכלל, ולא פחות חשוב, ניסיון מגוון מאוד, יכול להבטיח פוסטרים איכותיים בכל גודל ותמיד לקיים את ההבטחה. 

שמשוניות

עוד דוגמה להשתכללות של בתי דפוס במאה ה-21 היא הדפסה על שמשוניות וזהו עוד שירות שמספק בית דפוס קדימה. האפשרות להדפיס כמעט על כל דבר - מספלים דרך חולצות וכלה בפתרונות הצללה גדולים כמו שמשוניות - היא תוצר של טכנולוגיות חדשניות והתקדמות של ממש אשר הינה הכרח המציאות בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים. בדומה להדפסת פוסטרים ופלוטים, גם הדפסה על שמשוניות מחייבת הקפדה על כל פרט ופרט, שכן לנוכח קנה המידה הגדול של המוצר הסופי, כל טעות ולו הקלה ביותר תתבלט לעין ותצרום, כך שבסופו של דבר השמשונית לא תמלא את ייעודה (שלרוב הוא שיווקי). במרבית המקרים ההדפסה משלבת טקסטים ותמונות, וחשוב מאוד שגם אלה וגם אלה ייראו מושלם, הן מטווח קרוב יחסית והן מרחוק, ועוד דגש מרכזי של הדפסה על שמשוניות הוא העמידות לטווח ארוך, ולשם כך מומלץ שגם השמשונית עצמה תהיה איכותית וגם ההדפסה תתאפיין ברמה גבוהה במיוחד כדי שלא תדהה תוך זמן קצר. 

למינציה

למינציה היא שירות יקר ערך של בית דפוס אשר נועד להגן על מוצרי נייר ולהבטיח עמידות מקסימלית לטווח ארוך. בפרט מונעת הלמינציה התקמטות של ניירות כאלה ואחרים, וכן לכלוך וכתמים על גבי הטקסט, כך ששירות זה מתאים בעיקר כשרוצים להגן על מסמכים חשובים - כרטיסי ביקור, תעודות יקרות ערך, מסמכים רשמיים, פולדרים, שלטים, אריזות ועוד. הלמינציה מתבצעת ע"י עיטוף הנייר בציפוי דק וחזק על בסיס פלסטיק, והדגש העיקרי בעבודה איכותית הוא רמת גימור גבוהה, כך ש למינציה תהיה חלקה ונטולת קמטים ותגן היטב על הניירות בלי שתהיה מורגשת. 

סריקות

בית דפוס קדימה לא רק מדפיס מגוון רחב של מוצרים אלא גם יכול לסרוק כמויות גדולות מאוד של מסמכים תוך זמן קצר מאוד, ובעצם לאפשר לכם לעבור לעידן הדיגיטלי בנוחות וביעילות. בפרט מתאים שירות הסריקות לחברות ומשרדים שמעוניינים לגבות כמות גדולה של מסמכים כך שיוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאף מסמך יקר ערך לא ילך לאיבוד, ובנוסף ניתן בזכות סריקת כל המסמכים הקיימים להפסיק לאחסן את כל הניירת האינסופית אלא רק את החלק שבאמת חובה לאחסן גם כעותק פיזי, ובכך לחסוך מקום יקר במשרד. 

שירותים נוספים

כל הנ"ל הם רק חלק קטן מכלל השירותים שמציע בית דפוס בימינו. בנוסף תוכלו לבצע בבתי דפוס הדפסת פנקסים, הדפסת חשבוניות, כריכות, הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסה על קאפות ועוד ועוד. למידע על כל השירותים שלנו לחצו כאן!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר