שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסה לעל שמשונית - ככה תגרמו לעסק שלכם לבלוט!

עסק שרוצה לבלוט לא יכול להיות נחבא אל הכלים ומצטנע. למרות שענווה נחשבת לתכונה אנושית ראויה לציון, בעולם העסקי זהו מתכון שלא יוביל אתכם לשום מקום. אם גם אתם מבינים שעסק צריך למשוך את העין, אם גם אתם מבינים שעסק צריך לפרסם את עצמו - הדפסה על שמשונית היא הפתרון עבורכם. זו דרך בעלת גמישות נפלאה נראות מצוינת ומחיר נוח להפליא, ככה תגרמו לעסק שלכם לבלוט! 

הדפסה על שמשונית בכל גודל הרצוי לכם

יתרון חשוב ביותר שניתן למצוא בשמשוניות הינו שניתן להזמין אותן בכל גודל שרוצים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שנקראת דפוס דיגיטלי, אין כל בעיה ליצור שלט מרהיב בגודל עצום, אפילו כזה שיתפוס גודל של בניין שלם. יחד עם זאת,הדפסה על שמשונית יכולה להתבצע גם בגדלים סטנדרטיים יותר, כך שניתן למקם את יריעת השמשונית מעל חנות, לתלות על גבי גדר ובכל גודל רצוי שתחפצו. כל שטח שהינו פנוי וניתן לניצול, ניתן לנצל אותו למטרת פרסום. את השמשונית ניתן להתקין גם ככיסוי פרסומי על גבי משאית ואף לעשות בה שימוש גם כאמצעי הצללה משלים, פרסום בתצוגות, בקרבת העסק שלכם או במיקום אחר לגמרי. 

קבלו שלט מרשים ועמיד

אף אחד לא רוצה להשקיע כסף באמצעי פרסום טוב, אך גם כזה שלא נראה מושלם ולא מחזיק מעמד למשך תקופה ארוכה. גם מבחינה זו הדפסה על שמשונית תספק לכם את המענה הרצוי. מהי בעצם שמשונית מודפסת? מדובר ביריעה דקה למדי, אך גם חזקה להפליא ועמידה. זהו חומר המשלב רשת חזקה וצפופה שעשויה חומרים חזקים ואיכותיים כגון פוליאסטר וזאת עם שילוב PVC. 
מצד אחד, זו יריעה גמישה, בעלת יכולת מתיחה טובה מאוד. מצד שני, זו יריעה חזקה שלא תיקרע בקלות גם אם יופעל כנגדה כוח רב בשל רוח חזקה או חיכוך. זהו מוצר פרסומי עמיד, בעל תכונות השומרות עליו לאורך זמן גם במזג אוויר קשה – שמש, גשם, רוח. אחרי הכל, מחומר זה ניתן להכין גם פתרונות הצללה ייעודיים. מחפשים דרך לפרסום אפקטיבי שנראה חדש ומרשים לאורך זמן? מצאתם. 

צבעוניות נפלאה והפרדת צבעים גבוהה

במה טמונה היכולת של השמשונית לתפוס בקלות את העין? כיצד הדפסה על שמשונית תגרום לעסק שלכם לבלוט למרחוק? בזכות העובדה שניתן להשתמש בטכניקות מתקדמות של דפוס, כגון דפוס דיגיטלי, התוצאה המתקבלת תהיה כרזה פרסומית בעל צבעוניות נפלאה והפרדת צבעים גבוהה. 
תוכלו להדפיס על גבי השמשונית כל דבר שתחפצו – גרפיקה מדהימה, ציורים מכל הסוגים, תצלומים. מקובל מאוד להדפיס לוגו, סיסמת פרסומת, משפט שמושך את העין. ניתן להוסיף גם הוראות הכוונה, שיובילו את הלקוח שלכם בדיוק למקום שבו אתם נמצאים. פרסמו את הטלפון שלכם, את המייל, את כתובת העסק. תכננו בשיתוף אנשי הדפוס המקצועיים כרזה נפלאה, שכל מי שמביט בה לא נשאר אדיש. 

פתרון זול, נייד וגמיש

בשלב זה, כאשר כבר ברור שהשמשונית מהווה פתרון מעולה, צבעוני ואפקטיבי של פרסום לעסק, כדאי להקדיש כמה מילים על עלויות. לעומת פתרונות של פרסום ושילוט אחרים, ההדפסה על גבי השמשונית נגישה במחיר הרבה יותר נוח. אם נשווה למשל שלט על מנורות או שילוט על קונסטרוקצית מתכת, נראה כי לשמשונית אין מתחרים. זו דרך זולה מאוד ביחס לתוצאות. כמו כן, יש לזכור כי מדובר בפתרון לא רק זול אלא גם נייד וגמיש. העסק עובר למקום חדש? פשוט מורידים את השמשונית ולוקחים אותה לכתובת החדשה שלכם. 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר