שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסה על בד קנבס להזמנה

הדפסה על בד קנבס - להזמנה?

 

הדפסה על בד קנבס הפכה, כיום, לאחת מהדרכים המועדפות לעטר את הבית בתמונה עוצרת נשימה, ברפרודוקציה של צייר מפורסם, או בתמונות מדהימות מהחופשה האחרונה שלכם בחו"ל. אין ספק כי בדרך זו, שהפכה כיום גם לזולה (יחסית לעבר) וגם לקלה, ניתן, תוך מספר ימים, גם לעטר את המשרד או את כתלי הארגון שלכם בכל תמונה שתרצו. אולם, יחד עם זאת, כאשר מדברים על הדפסה על בד קנבס להזמנה קודמים מספר שיקולים, אותם יש לקחת בחשבון ולהתחשב בהם.

ליצירת קשר

הדפסה על בד קנבס - להזמנה ישר או לבחון את התמונה קודם?

אחד מהקריטריונים המשמעותיים ביותר בהם יש להתחשב הוא גודל הקנבס (הנגזר מהמקום הפנוי על הקיר העומד לרשותכם) מול התמונה אותה אתם רוצים להדפיס.כלומר, אם יש לכם שטח של 30X30 ס"מ על הקיר, תוכלו להדפיס תמונה מדהימה של ים או פרח, אבל פחות תצליחו להכניס לשם תמונה מרובת פרטים, כך שאת תמונות ה"איפה אפי?" שלכם, תצטרכו לשמור לאזורי קירות גדולים יותר. מצטערים ☺.

הקריטריון החשוב השני בהדפסה על בד קנבס

כאשר אתם מדפיסים תמונה לחדר/ משרד, עליכם להתחשב גם בגוונים השולטים בחדר - בקירות, בריהוט, בוילונות בשטיח, ועל פיהם, לבחור את התמונה בה שולטים גוונים מתאימים. כן, בביתכם, אתם יכולים ללכת על הסגנון האקלקטי, אבל במשרדים ובתי עסק זה עלול להכניס מתח נפשי מיותר, ויותר מכך, אתם עלולים לפגוש אנשים שמסתובבים בחלל החדר ולא מבינים מה לא "מסתדר" להם במה שהחדר משדר להם ☺. בקיצור - בבית, אתם יכולים להתפרע, במשרדים ובעסקים - תשתדלו ללכת על תמונה בגוונים ובסגנון שהולמים את החדר ואת מה שנמצא בתוכו.

 

צריכים הכוונה בבחירת התמונה שאתם מתכוונים להדפיס על קנבס?

דברו עם אנשי המקצוע שלנו בחברת לייזר מכוני העתקות בע"מ ונסייע לכם למצוא את התמונה שמתאימה לכם בדיוק לכל משרד או חדר אותו אתם רוצים להפוך ליפה יותר!

 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר