שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסה על בלוק עץ לאירועים

הדפסה על עץ – מזכרת לאורחים מאירוע נפלא

החיים שלנו רצופים באירועים משמחים. לידות, ימי הולדת וגם חתונות וימי נישואין הם חלק בלתי נפרד מחיינו וכל אחד מאתנו בוחר לציין זאת בדרכים שונות וגם במקומות שונים. בין אם באולם אירועים גדול ויוקרתי, בגן אירועים קטן ואינטימי או אפילו בבית, אין כמו מתנה לאורחים המוזמנים לאירוע, כמזכרת נפלאה מהמסיבה. הדפסה על עץ של תמונות שצולמו במהלך האירוע עצמו היא אטרקציה בפני עצמה וגם מתנה לאורחי החגיגה. אפשר להזמין את ההדפסה במידות שונות ולקבל זאת בו במקום.

לצלם את המוזמנים

זהו אולי אחד הטרנדים החמים כיום בענף האירועים. הדפסה על בלוק עץ שמזמינים ישירות אל האירוע הופכת את החגיגה למזכרת נפלאה שאפשר לקחת הביתה. את השירות מציעות חברות, המתמחות בהדפסה על אלמנטים שונים, חברות הנעזרות במיטב הציוד על מנת להדפיס תמונות מאיכות גבוהה. אלו, מגיעות אל המקום, היכן שנערכת החגיגה, עם עמדות ההדפסה שלהן ומבצעות את הצילום "תוך כדי תנועה". האורחים מצולמים כשהם באירוע ומקבלים בסופו את התמונה שלהם כאשר היא מודפסת על בלוק של עץ. זוהי, ללא ספק, מתנה קצת אחרת, מזכרת איכותית ובעיקר – יפה.

הטרנד החם הבא

במקום תמונות על מגנט, כפי שהיה מקובל עד היום להגיש לאורחים בכל חתונה כמעט או אירועים בסדרי גודל אחרים, אפשר להזמין לאירוע שאותו מתכננים שירותי הדפסה על קוביות עץ. מידות העץ מגוונות ואיכות התמונה המודפסת עליו גבוהה מאד. את בלוק העץ שעליו מודפסת התמונה אפשר להציב בכל מקום שרוצים וכך, בכל פעם כשמביטים בתמונה המודפסת, להיזכר בשמחה ובחגיגה כולה. זהו אלמנט דקורטיבי לכל דבר שהרבה יותר מושך את העין ומרחיב את הלב בהשוואה למגנט שאותו מצמידים אל המקרר.

אם אתם מעוניינים להזמין לאירוע הקרוב שלכם שירותי הדפסה על בלוק עץ לאירועים וודאו שאתם פונים למקום הנכון. ההוצאה על כל אירוע היא גבוהה מאד וסביר שלא תרצו להתפשר על דבר. ולכן, איכות גבוהה של שירות היא בדיוק מה שכדאי לכם לשים עליו דגש, איכות הבאה לידי ביטוי בתמונות המודפסות וכך גם באיכותו של הבלוק, שעליו הן מודפסות. מעבר לכך, בדקו מי מבצע בפועל את ההדפסה והאם מגיעים נציגים מטעמה של החנות או החברה אל המסיבה. אלה, יהיו אחראיים על הדפסת התמונות של האורחים ישירות על העץ ויקפידו על האיכות וגם על הזמינות.

מתכננים אירוע בקרוב ומחפשים דרכים "להקפיץ" אותו? רוצים להגיש לאורחים שלכם בתום האירוע מזכרת קצת אחרת, בתצורת תמונות מהמסיבה המודפסות על בלוק של עץ? חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או ביצוע ההזמנה, צרו קשר ב – 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר