שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסה על בקבוקי זכוכית

להגיע למקום הנכון

שירותי דפוס הם פתרון לבעלי עסקים רבים וגם לאנשים פרטיים, המעוניינים ליהנות משירותי הדפסה מכל מיני סוגים. הדפסה על זכוכית נחשבת כיום לאחד הפיתוחים החדשניים בתחום זה והיא יכולה לספק מענה מתאים לאלה המחפשים פתרון שיווקי מיתוגי או אפילו לאירועים שונים – כמתנה לאורחים. את שירותי ההדפסה האלה מציעות חברות, המחזיקות ברשותן מדפסות מאיכות גבוהה, המסוגלות לבצע את ההדפסה על אלמנטים שונים, לרבות על כאלה העשויים מזכוכית: כוסות, בקבוקים ועוד. כולם מסוגננים ויפים מאד וההדפסה ללא ספק מוסיפה להם את הסטייל הנוסף, את אותו טאצ' סופי שהכרחי.

איכות ללא תחרות

אם אתם מעוניינים גם כן להזמין שירותי הדפסה על זכוכית מתנה מסוג כזה יכולה להיות רעיון נפלא, ולא רק אם אתם מחזיקים עסק ברשותכם. את ההדפסה על הזכוכית תוכלו להזמין ישירות במקום או באמצעות אתר האינטרנט של החברה או של החנות וליהנות מאיכות שאין שנייה לה ומהדפסה הנותרת על האלמנט לאורך תקופה ארוכה. הדפסה על בקבוקי זכוכית יכולה להיות גם פתרון מיתוגי מצוין לעסק וניתן להדפיס על הבקבוקים כמעט כל מה שרוצים: לוגו העסק, משפטים ואמירות כלשהן, אלמנטים עיצוביים ועוד ועוד. כל אלה מושכים את העין ואת תשומת הלב והופכים את הבקבוק להרבה יותר מכפי שהוא.

לבחור את הפתרון המתאים

המתעניינים בהזמנת שירותי הדפסה על זכוכית מחיר עשוי להיות, וכפי שקורה בהזמנה של כל שירות, פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון. לצדו, מומלץ מאד גם להתייחס לטיב ולאיכות ההדפסה המבוצעת וכמובן גם לסוגי ההדפסות שאותן מעוניינים להדפיס. חשוב מאד, ומכיוון שההדפסה נעשית על זכוכית שקופה לרוב, להקפיד על צבעים חזקים ובולטים ועל עמידות גבוהה. בין אם הבקבוק מכיל נוזל קר ובין אם נוזל חם, עליו להיות עמיד לכך וכן גם ההדפסה שעליו.

את ההדפסה מבצעים באמצעות מדפסות מיוחדות, מדפסות תעשייתיות שאותן מחזיקות חברות המתמחות בדפוס דיגיטלי ובדפוס מסוגים נוספים, כולל על ניירות ועל חומרי גלם אחרים. ניתן להדפיס גם על אלמנטים נוספים, שאינם שבירים או אינם עשויים מנייר, ובכך לקבל את המענה המדויק בהתאם לכל צורך שעולה. יותר ויותר בעלי עסקים, המחפשים דרכים למתג את העסק שלהם, נעזרים בפתרון זה, וכך גם כאלה המעוניינים במתנה שהיא אישית ומיוחדת יותר. מתנה הכוללת מצד אחד אלמנט שהוא שימושי או קישוטי ומצד שני הדפסה שמופנית ישירות אל מקבלה.

רוצים להזמין שירותי הדפסה על בקבוקים ועל אלמנטים שונים מזכוכית? חשוב לכם שההדפסה תהיה באיכות גבוהה והעלות שלה תהיה סבירה? חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או ביצוע ההזמנה, צרו קשר ב – 09-7411593

 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר