שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסה על מדבקות עגולות

הדפסה על מדבקות עגולות - מה הופך אותה למאתגרת כל כך?

 

העין שלנו קולטת בדרך טובה ונעימה יותר צורות מעוגלות, לכן, אין זה מפתיע כי תמיד נעדיף צורה מעוגלת על פני צורה בעלת קווים ישרים, זוויות או פינות. גם בכל הנוגע למדבקות זה כך, ותמיד מדבקות עגולות תיראנה לנו יותר ידידותיות והרמוניות מאשר מדבקות מרובעות או מלבניות. אבל (הנה מגיע גם אבל, כאילו שלא ניחשתם ☺), מבחינה טכנית, הדפסה על מדבקות עגולות נחשבת למאתגרת יותר מאשר הדפסתן של מדבקות שקווי החיתוך שלהן ישרים וזוויותיהן בנות 90 מעלות. הדפסת מדבקות עגולות דורשת מעט יותר ניסיון, מיומנות, מקצועיות, וכמובן, גם מכונות מעט משוכללות ומודרניות יותר, מאשר הדפסת מדבקות בעלות שוליים ישרים ולא מעוגלים.

ליצירת קשר

הדפסת מדבקות עגולות - מחיר, איכות וקריטריונים נוספים

למרות שמשימת הדפסה על מדבקות עגולות או הדפסת מדבקות עגולות נחשבת, כיום, למטלה אותה מבצע כמעט כל בית דפוס, עדיין ניתן לראות כי גם בין בתי הדפוס המציעים את השירות הזה, קיימים הבדלים משמעותיים בטיב המוצר המוגמר - המדבקות העגולות. בחלק מהמקרים הסיבה לכך נעוצה בחוסר הניסיון של בית הדפוס בהפקת מדבקות כאלה, במקרים אחרים, בציוד שאינו מתאים לכך, אולם, בשורה התחתונה, משהו במוצר הסופי אינו משרת את המטרה שמלכתחילה יועדה לו. לכן, בחירת בית הדפוס שיפיק וידפיס עבורכם את המדבקות העגולות אינה צריכה להישען רק על השורה התחתונה (לכאורה) של המחיר, אלא אף להתחשב בגורמים נוספים, כניסיונו של בית הדפוס בהפקת מדבקות כאלה, המכונות העומדות לרשותו, וכן... גם השירות אותו אתם מקבלים, כלקוחות, לאורך כל התהליך, משלב הייעוץ וההחלטות ועד לרגע שבו מונחות בידיכם המדבקות המוגמרות.

זקוקים להדפסה על מדבקות עגולות?

אין לכם מה לחפש בבית דפוס אחר!

לנו בחברת לייזר מכוני העתקות בע"מ הניסיון, הציוד והידע המקצועי הנדרשים על מנת להפיק עבורכם את המדבקות שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים אותן!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר