שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

כדאי לדעת - כל היתרונות של הדפסה על קאפה

כולנו מכירים היטב את המסמכים או אפילו את התמונות שמופקים כאשר עושים שימוש במדפסת ביתית רגילה. אפילו מדפסת משרדית איכותית לא מעניקה תמיד את האיכות המקסימלית והאפקט שרוצים ליצר לצרכי שיווק או בולטות. בדיוק כאן נכנס לתמונה מכון העתקות מהשורה הראשונה, שמאפשר להשיג איכות מיוחדת באמצעות הדפסה על קאפה. אז מהי בדיוק ההדפסה הזאת, במה היא שונה מהדפסה רגילה ומהם היתרונות של סוג ההדפסה הזה? כדאי לדעת, שכן יש לכם מגוון רחב של יישומים אפשריים. 


 

הדפסה על קאפה – העובי שנותן לכם יותר


מהו הדבר הראשון שבולט לעין כאשר מבצעים הדפסה על נייר רגיל? לדעתנו, אין ספק כי הדבר הראשון שניתן להבחין בו זה העובדה שהנייר הוא דק. הוא ניזוק ומתקמט בקלות. הדפסה על קאפה לעומת זאת מאפשרת לבצע את ההדפסה עצמה על גבי משטח יותר עבה. לא משנה אם מבצעים את ההדפסה ישירות על גבי הקאפה או שמבצעים הדפסה על נייר מיוחד שמודבק על הקאפה, המוצר המוגמר יוצר רושם ייחודי, מרשים ביותר, עבה. לכל מטרה, לכל תכלית, כאשר רוצים הדפסה עבה יותר, איכותית ומרשימה ביותר – כדאי לקחת את זה בחשבון. 
 

מדפיסים כל מה שרוצים


העובי של הקאפה נתון לבחירה. הלוחות מגיעים לבית הדפוס במעין בלוקים גדולים ומכונות החיתוך חותכות אותן לריבועים או מלבנים (בדרך כלל) ובגודל הרצוי. באמצעות הטכניקה המתקדמת של דפוס דיגיטלי ניתן להדפיס על לוח הקאפה כל דבר שרוצים. לוגו, סלוגן, תמונה יפה – הכל נתון לבחירה. 

הקאפה עצמה היא חומר קשיח מוקצף שניתן לנייד ללא קושי ממקום למקום. שלא כמו תמונה המודפסת על נייר רגיל, מקבלים בעצם עמידות יוצאת מן הכלל. לפיכך, ניתן למצוא ביקוש להדפסה על קאפה גם כאשר המטרה היא ליצור בקלות מעין שלטים בגודל רצוי. באותו האופן, ניתן ליצור גם תמונות שישמשו לתצוגה או אפילו לשימוש ביתי. אם רוצים לתלות שלט, אם רוצים למתג בית עסק, חנות, תערוכה, הדפסה מסוג זה תהיה פתרון משביע רצון במיוחד. 
 

איכות ויוקרה במחיר נוח


פתרון של הדפסה על קאפה יכול בהחלט להות תחליף למודעות נייר או אפילו פוסטרים גדולים ואיכותיים. מכיוון שהעובי נותן עמידות וסגנון יוקרתי ובעל נוכחות ומכיוון שנעזרים בדפוס דיגיטלי, עלות ביצוע עבודה מסוג זה נוחה מאוד. במקום להזמין שילוט מסיבי, יקר ומסורבל, ניתן להזמין את הפתרון הזה ולקבל אותו גם במחיר נוח וגם – במהירות. כאשר בוחרים את הגרפיקה בשימת לב, ניתן לקבל בכך מוצר בולט לעין, איכותי ומעוצב היטב. 
 

מגוון רחב של יישומים ואפשרויות


למה יכולה לשמש אותה הדפסה? היישומים כמעט בלתי נגמרים. ניתן למשל להזמין הדפסה מסוג זה לצורך תליית תמונות בבית, של המשפחה, של טיול, של כל תצלום. מכיוון שאי אפשר לתלות פשוט דף על הקיר (זה לא אסתטי, לא מקובל ולא נראה ראוי), הקאפה תהווה פתרון מעולה. אפשר לוותר על מסגרת יקרה או להשאיר שוליים וליצור רושם שישנה מסגרת. 

לצפיה בשירות לחצו כאן!


כמובן, לא רק יישומים ביתיים יש לקפאה מודפסת. באופן אופן, ניתן ליצור שלטים לאירועים כגון חתונות או כנסים. הדבר מקובל מאוד גם בבתי ספר לאומנות או במגמות של יצירה, כאשר את המצגת או עבודת הגמר מבקשים להדפיס על קפאה. עסקים נוהגים להדפיס מבצעים לקידום מכירות שניתן לתלות בחנות, מחוץ לחנות, ליד הקופה או במחלקות השונות. קאפות מעוצבות ניתן למקם גם בחלונות ראווה וכן בדוכנים בירידים. יש אפשרות להדפסה חד צדדית או דו צדדית, כך שהאפשרויות בהחלט מגוונות ורבות. הקאפה קלה, יציבה ובקיצור – עושה את העבודה.


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר