שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסה על קאפה - 3 יתרונות משמעותיים

קאפה היא חומר גלם מומלץ שעליו ניתן להדפיס סוגים שונים של יצירות ופרויקטים. במאמר הבא נציג 3 יתרונות מרכזיים של החומר, ונסביר למה כדאי להשתמש בו גם לטובת הדפסות פרטיות או מקצועיות.

קאפה הוא משטח עבודה שעשוי מחומרים סינתטיים. השימוש בחומרים מן הסוג הזה מקל על השימוש בקאפה לטובת הדפסות והופך את החומר לאטרקטיבי עבור שורה ארוכה של פרויקטים. משטחי קאפה מגיעים במספר עוביים וניתן להדפיס עליהם תמונות באיכות גבוהה במיוחד. כמו כן, הקאפה הוא משטח שמתאים לציור ומומלץ בעיקר עבור אמנים שעושים שימוש בצבעי אקריליק. 

 

הנה היתרונות הבולטים של הדפסה על קאפה לעומת הדפסה על חומרים אחרים:

 

1. הנגשת התמונה לצופה


הדפסה על קאפה לא מחייבת הוספת מסגרת. המשמעות היא הנגשה מיידית של התמונה לצופה, גם בגלריות לאמנות וגם בסלון הביתי. הדפסה מן הסוג הזה משנה לחלוטין את האופי של התמונה ומייצרת קשר אינטימי עם מי שמתבונן בה. 
היעדר מסגור מאחורי זכוכית מיועד למי שרוצה להדגיש את היתרונות האסתטיים של תמונה מסוימת. אפשר להדפיס על קאפה יצירות אמנות קיימות, לבקש הדפסה של תמונה אישית מסוימת או לשלב בין אלמנטים גרפיים. הקאפה מבליטה את החיות שבתמונה בגלל שהיא עבה וניתן להשתמש בה כדי להציב את התמונה המקורית במרחק של עד 10 מ"מ לפני הקיר. 

 
 
שירותי דפוס
 
 

2. משקל נמוך


המשקל של הקאפה נמוך משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים שעליהם ניתן להדפיס תמונות או יצירות אמנות. בעזרת המשקל הנמוך ניתן להבטיח את עמידות התמונה לאורך זמן, וגם לתלות אותה על קירות גבס ללא מאמץ. המשקל הנמוך משפר את רמת הבטיחות של תליית תמונות והוא עולה בקנה אחד עם הצרכים של משרדים, מוסדות ציבוריים, בתי מלון ועוד. 

הסיבה למשקל הנמוך של הקאפה הוא השימוש בחומרים סינתטיים. חומרים אלו מאפשרים הדפסה מדויקת וניתן גם להדביק עליהם תמונות מסוימות, אך הם קלים מאוד והמבנה שלהם יוצר מראה נקי, חלק ואחיד. 

 
 
 
 

3. גימור למינציה ועמידות


משטחי קאפה נחשבים לבעלי איכות גבוהה והם עמידים בפני לכלוך, לחות, אבק ועובש. הדפסה על קאפה מאפשרת לתמונה להחזיק מעמד לאורך זמן וללא צורך בתחזוקה מיוחדת. עם זאת, ניתן להוסיף גימור מיוחד כמו למינציה וכך למנוע שריטות וכתמים. הגימור מומלץ בעיקר עבור מי שמתכנן לתלות את התמונות במקום נמוך או בבית עם ילדים ותינוקות. 

אפשר לבחור בין גימור למינציה מאט או מבריק ולשדרג את ההדפסה על הקאפה. הגימור מגן על ההדבקה המקורית ומאריך את חיי המוצר. ציפוי למינציה על גבי משטחי קאפה גם מאפשר ניקוי אבק פשוט יחסית, בעזרת מטלית לחה בלבד. אלו יתרונות שהופכים את הקאפה לחומר הגלם הנפוץ והטוב ביותר עבור סוגי הדפסות שונים.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר