שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

תמונות מעוצבות הדפסה על קנבס

הדפסה בהתאמה מלאה

למשרד, לסלון בבית או אפילו למטבח או לחדר השינה, אין כמו תמונות מעוצבות יפות שניתנות לתלייה ישירות על הקירות. הדפסה על קנבס היא פתרון לכל אלה המחפשים דרכים לעצב ולשדרג את מראה המרחב שבו הם נמצאים והיא דרך מצוינת לעשות זאת באמצעים שאינם עולים סכומי כסף גבוהים. למתעניינים בהזמנת שירותי הדפסה על קנבס מחירעשוי להיות פרמטר מוביל, כאשר בוחנים את האפשרויות השונות, אולם לצדו כדאי וחשוב לקחת בחשבון גם את איכות ההדפסה שהיא נקודה לא פחות חשובה.

להזמין מהמקום הנכון

הזמנת שירותי תמונות מעוצבות הדפסה על קנבס מאפשרת למזמינים ליהנות מאלמנט וויזואלי נפלא, התורם רבות למראה החדר או החלל שבו נמצאים או עובדים. התמונות המודפסות מוסיפות צבע והרבה מאד סטייל והן משתלבות נהדר לצד רהיטים לאלמנטים אחרים, נוספים. האפשרות להזמין הדפסה על קנבס במקום ולקבל בתוך זמן קצר את התמונות המודפסות, הופכת את השירות לפשוט, מהיר ומומלץ מאד לרבים המחפשים קישוט יפהפה לבית או למשרד.

בנוגע לשאלה כמה עולה הדפסה על קנבס התשובות הן שונות. טווח המחירים הוא רחב והוא נקבע בהתאם למידות התמונות המודפסת וגם בהתאם לאיכותה. תמונות גדולות ואיכותיות מאד תעלנה הרבה יותר מתמונות קטנות ותמונות מאיכות ירודה סביר שתהיינה זולות מאד. מכיוון שמדובר בתמונות שאותן תולים על הקירות והן נראות לעין, מומלץ שלא להתפשר על האיכות ולהקפיד על הדפסה ברמה גבוהה. בזכות המדפסות האיכותיות שקיימות בשוק כיום, אפשר להדפיס את התמונות באיכות שאין שנייה ומבלי להתפשר על דבר.

איך זה עובד

שירותי ההדפסה המוצעים כיום השתדרגו משמעותית וניתן לשלוח את קובץ התמונות ישירות דרך אתר החברה או החנות שמציעה את השירות. במקום להגיע אל החנות עצמה אפשר לבצע את ההזמנה מכל מקום שרוצים ובכל זמן שבו פנויים. כל מה שצריך הוא חיבור לרשת וכמובן מחשב. כל מה שצריך לעשות הוא להעלות את קובץ התמונה אל האתר ולבחור במידות הרצויות. יש לוודא שקובץ התמונה שאותה רוצים להדפיס גדול ואיכותי מספיק ועבר גם, במידת הצורך, עיבוד מהיר. לאחר קבלת הקובץ מודפסת התמונה ישירות על קנבס, שנמתח על מסגרת של עץ. כך מתקבל אפקט מרהיב עוד יותר ההופך את התמונה המודפסת כולה ליצירה של ממש. את התמונות ניתן להדפיס בשלל של מידות (40*30 ועד 120*80) וגם בכמויות שונות בהתאם לצורך. מומלץ מאד לפנות למומחים וגם לבחון את העלויות השונות לפני שמזמינים.

רוצים להזמין תמונות מודפסות על קנבס לבית או למשרד שלכם? איכות גבוהה היא פרמטר שחשוב לכם וכך גם מחירה של התמונה? חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל השירותים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או ביצוע ההזמנה, צרו קשר ב – 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר