שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

פרקטי ותורם - הדפסת חשבוניות בזול

לא תמיד אנשים מבינים למה לקוחות מבקשים קבלות או חשבוניות מס. מרביתנו לא עובדים באופן עצמאי ולא יודעים מה פשר הבקשה ומה היא משרתת. המציאות היא שכדי להתנהל בצורה פיננסית נכונה בתוך עסק, צריך מעקב צמוד על הוצאות והכנסות, וכאשר לקוח נכנס לחנות, הוא צריך על פי חוק לקבל קבלה ואפילו חשבונית מס אם הוא מבקש זאת.

הדפסת חשבוניות וקבלות אלו פעולות שנעשות באופן יום יומי על ידי מרבית העסקים שמתנהלים נכון מבחינה פיננסית. בדרך כלל, הוצאת חשבוניות נעשית באמצעות פנקס גדול, שנראה להרבה אנשים כמו פריט היסטורי, אם כי הוא זה שהכי נוח לעבוד אתו. יש כיום הרבה שירותים ממוחשבים ואינטרנטיים, אך עבור רוב העסקים, זול ונוח יותר לעבוד בצורה ידנית.

הדפסת חשבוניות נעשית בצורה מאוד פשוטה, כאשר יש לרשום את כל הפרטים של העסק, את סכום הקנייה ואת פרטי הלקוח. כאשר מבררים לגבי מחיר הדפסת חשבוניות צריך לבחון את סוג הפנקס שבוחרים. כיום יש אפשרות לעצב פנקס באופן מאוד מותאם, כולל לוגו, פרטי התקשרות, ומספר ח"פ על גבי החשבונית עצמה. כל תוספת, כמובן, עולה עוד כסף.

להקל על הכיס

המטרה של כל עסק היא לחסוך בעלויות ולמצוא שירותי הדפסת חשבוניות בזול כדי להקל על הכיס. יש תחרות בשוק ואפשר למצוא מקומות אשר מתמחרים את העבודה בצורה זולה ונוחה, אך בתור לקוח מזמין, צריך לשים את הדגש על איכות. הפנקסים חייבים להיות מחומרי גלם טובים מכיוון שהם מייצגים את העסק כאשר הם הולכים ללקוח.

חשבונית או קבלה אשר נראות טוב ובנוסף, רשומים עליהן כל הפרטים הנכונים מהוות כלי שיווקי לכל דבר. פרטי ההתקשרות הם חשובים מאוד, כמו כן ההדפס של הלוגו, שיכול בקלות להיטמע בתת מודע של מקבל החשבונית. לכל דבר קטן יש חשיבות בעסק, והמטרה היא תמיד למצוא את האיזון הנכון בין חיסכון לבין מוצרים איכותיים שמשרתים את העסק בכמה מישורים שונים. חשבונית יפה ואפקטיבית היא גם פרקטית בנושא הנהלת החשבונות, אך גם יכולה להוות פריט שתורם לעסק מבחינה של תדמית.

להדפסת פנקסי חשבוניות לחצו כאן עכשיו!

מעוניינים להדפיס פנקס חשבוניות במחיר אטרקטיבי ומחפשים כתובת מקצועית לפנות אליה? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר