שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת חשבוניות - למי זה כדאי ואף עדיף על חשבוניות באינטרנט?

המחשבים שנכנסו לחיינו בסערה הביאו לשינוי בכל תחום ותחום ובפרט – עבור עסקים. לא פחות מכך, יצרה גם רשת האינטרנט תהפוכות וטלטלות בלתי מבוטלות. ואנו לא מדברים אך ורק על חנויות מקוונות ואתרי מכירות שממשיכים לצוץ חדשות לבקרים. אנו מדברים גם על נושאים כמו הדפסת חשבוניות או קבלות. אך מסתבר שבכל מהפכה, יש כאלה שעדיף להם להמשיך לפעול בשיטות המקובלות מימים ימימה. וכמו שיש חנויות שלעולם ימשיכו לפעול כפי שהן, ולא אונליין, כך גם לגבי הדפסת קבלות וחשבוניות. יש כאלה שעבורם – זה עדיף בהרבה, שכן אף פתרון אינטרנטי מקוון לא יהיה מוצלח. 

 

הדפסת חשבוניות – מהן העובדות?הרבה מאוד עסקים כבר הבינו כי חיוני שגם להם יהיה אתר אינטרנט וגם להם כדאי לבצע מהלכי שיווק מקוונים. אבל כאשר מדובר על הדפסת חשבוניות, כאשר מדובר בפנקסים של חשבוניות ומסמכים נוספים, חשוב להכיר את העובדות. ומהן העובדות? ללא כל ספק תחום הדפסת החשבוניות לא נעלם גם בעידן שבו אפשר להוציא את החשבוניות באינטרנט. מי שיפנה לעסקים באופן מזדמן ואקראי יגלה כי ברבים מהם ממשיכים להזמין הדפסת קבלות ופנקסים ממש כפי שממשיכים להזמין הדפסה של כרטיסי ביקור או עלוני פרסום. כך, במבחן התוצאה ובמבחן המעשה, אין ספק שהאינטרנט לא מתאים לכולם. 

 

רוצים משהו מוחשיאז למי כדאי ואפילו עדיף להמשיך עם הדפסת חשבוניות על פני מעבר לפתרונות באינטרנט? קודם כל, זה חשוב מאוד לכל עסק, לכל מנהל ולכל חברה שרוצים או זקוקים למשהו מוחשי, חשבוניות או מסמכי עסקה שניתן לגעת בהם, לממש ביד. ומסתבר שיש לא מעט כאלו. אחרי הכל, גם אלה שחשבו כי ספרים מקוונים יעלימו את הספרים המודפסים נוכחו לדעת כי רשתות הספרים ממשיכות לשגשג. יש עדיין אנשי עסקים וגם הרבה מאוד לקוחות שרוצים לקבל חשבונית או קבלה באופן מסורתי, מוחשי. 

 

מחפשים את הנוחותמתי עוד הדפסת חשבוניות תהיה כדאית ועדיפה? למשל, לכל עסק, לכל חברה ולכל עצמאי שעבורם – זהו הדבר הנוח ביותר. מסתבר כי במקרים רבים, הוצאת חשבונית או קבלת נייר תהיה נוחה יותר לעומת התעסקות במייל באופן אינסופי. האם כל עסק זקוק לקופה רושמת, למשל? אין ספק שיש עסקים שמדובר עבורם בהוצאה מיותרת שרק יוצרת סרבול. 


עצמאיים, רופאים, חדרי כושר קטנים, חנויות מכל הסוגים – כל מי שעבורו נוח יותר להכין קבלה רגילה, לא ירצה לסרבל לעצמו את החיים. כאשר לקוח מזמן נכנס, קונה וצריך קבלה, הוא לא רוצה לקבל אותה במייל. הוא צריך אותה כאן ועכשיו, מיד וביד. מכון כושר שגובה כסף מלקוח פעם או פעמיים בשנה הרי סתם ייצור לעצמו עבודה מיותרת ופרוצדורה לא נוחה אם יתחיל לשלוח מייל של חשבונית. כך, מי שנוח לו עם חשבוניות מודפסות ומי שצריך להעניק ללקוח משהו מוחשי – לא יוותר על מסמכי עסקה מודפסים. 

 

אסמכתא מודפסת וסוכנים עסקייםלמי עוד כדאי להישאר בדרך המסורתית, של קבלה או חשבונית מודפסת? למי לא כדאי להשתמש בחשבוניות שבאינטרנט? ללא ספק, כל מי שלא משתמש במחשב באופן שוטף וקבוע לאורך יום העבודה, שימוש באינטרנט לצורך חשבונית או קבלה לא יהיה אפשרי או סתם יסרבל את העניינים. גם לאנשי מכירות או סוכנים שמגיעים ללקוחותיהם - אין כל טעם לוותר על חשבונית או כל אסמכתה מודפסת אחרת. האסמכתא שמגישים מיד ללקוח, עם חתימת חוזה ועם קבלת תשלום או מקדמה כמעט תמיד תהיה מודפסת. 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר