שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת כרטיסי ביקור במקום - כדי שיידעו עליכם כבר עכשיו!

בעולם של ימינו כל בעל עסק נדרש להבליט את האיכויות של העסק ואת מי שהוא במגוון רחב של דרכים. עסקים שלא משכילים למתג את עצמם ולהפוך את עצמם לזכירים, פשוט נעלמים באוקיינוס העצום של הגירויים והמידע הקיים כיום, וגם אם המוצרים שלהם איכותיים במיוחד והשירות שלהם מושקע - עדיין סיכויי ההצלחה שלהם נמוכים. 
אחד האמצעים הפשוטים והאפקטיביים להבטיח שהלקוחות שלכם, ובעצם כל מי שאתם רוצים ליצור איתו אינטראקציות כאלה או אחרות, לא ישכחו אתכם הוא כרטיס ביקור, והבשורות הטובות הן שכיום ניתן לבצע הדפסת כרטיסי ביקור במקום כך שכבר עכשיו כולם יתחילו לדעת מי אתם ולמה כדאי להם ליצור אתכם קשר! 

 

 

כרטיס ביקור - הדרך האפקטיבית ביותר להציג את עצמכם באופן מידי

כרטיסי ביקור הם כאמור אמצעי מוצלח במיוחד להציג את עצמכם ולהבטיח שלכל אינטראקציה, בין אם אקראית (למשל לקוח פוטנציאלי שפגשתם בכנס מקצועי) ובין אם יזומה או מתוכננת (למשל לקוח שקבעתם איתו פגישה עסקית), תהיה המשכיות כך שתוכלו למקסם את התועלת ממנה, ובאופן כללי להפוך את העסק שלכם ואתכם עצמכם לזכירים. 
כשאתם שולפים כרטיס ביקור, ובפרט אם הוא איכותי הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הגימור, אתם גם יוצרים רושם ראשוני חיובי: ראשית, אתם נתפשים כאנשי מקצוע רציניים שמגיעים מוכנים לכל מקום ולכל סיטואציה, ועל כן גם העסק שלכם ייתפש כרציני וככזה שמשקיע תשומת לב בכל פרט ופרט. שנית, כרטיס ביקור מעוצב היטב ומודפס ברמה גבוהה מפגין רמת ביצוע מרשימה, וגם היא מיוחסת אוטומטית גם לעסק שאתם מפעילים, ובנוסף, אותו אדם שקיבל את כרטיס הביקור יודע שיהיה לו קל ליצור אתכם קשר אם ירצה בכך, וגם למחשבה זו תרומה לרושם הראשוני החיובי, שהרי כולנו רוצים לבצע פעולות שונות בקלות רבה ככל האפשר. 
השירות של הדפסת כרטיסי ביקור במקום מאפשר לכם ליהנות מכל מהיתרונות הנ"ל באופן מידי, ומבלי להמתין זמן יקר. 

איך ליצור את הרושם הרצוי באמצעות כרטיסי ביקור?

גם אם הדפסת כרטיסי ביקור מתבצעת על המקום ובאופן מידי, כדאי בכל זאת להשקיע מעט מחשבה ותכנון לפני שמגיעים לבית הדפוס - וזאת על-מנת שכרטיס הביקור שלכם אכן יהיה המרשים ביותר שיש וישקף נאמנה את מי שאתם ואת האיכויות של העסק שלכם. 
גודל: הגודל המקובל של כרטיסי ביקור הוא 5 ס"מ על 9 ס"מ. ניתן כמובן להדפיס גם כרטיסים בממדים צנועים יותר או גדולים יותר, אולם כדאי לקחת בחשבון שכרטיס ביקור רחב מדי או גבוה מדי מקשה על שמירתו ושליפתו ברגע המתאים (גם מבחינתכם וגם עבור מי שתושיטו לו את הכרטיס בתקווה שיעשה בו שימוש), ואילו כרטיס קטן מדי עלול להיות לא קריא וגם לא מרשים מספיק. 
נייר: האופציות העיקריות הן נייר מט ונייר מבריק, והבחירה ביניהן היא על סמך טעם אישי מצד אחד ומצד שני התאמה לאיכויות של העסק שלכם שתרצו שכרטיס הביקור ישדר. ישנם גם כרטיסי ביקור מסוגי נייר אחרים, ייחודיים יותר, וגם את האופציה הזו כדאי לשקול. 
גימור: מומלץ בחום להוסיף למינציה על הדפסת כרטיסי ביקור. המעטה הדק אך החזק מבטיח אריכות ימים לכל כרטיס ביקור וגם הופך אותו למרשים יותר, ובכך בעצם מבטיח שהוא ימלא את ייעודו. 
תוכן: המידע החשוב ביותר שמכילים כרטיסי ביקור הוא שם העסק כמובן (או שמו של האדם, אם המטרה היא הבלטת אדם מסוים בעסק), פרטי יצירת קשר (כולל כתובת דוא"ל) ואם יש לכם אתר אינטרנט איכותי מומלץ לציין גם את כתובתו. גרפיקה בסיסית מתקבלת אף היא בברכה, ובפרט הלוגו של העסק, אבל חשוב למנוע ממנה להשתלט על הכרטיס. 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר