שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת פלייסמנטים מחיר

הדפסת פלייסמנטים - מחיר, איכות וכל השאר!

 

פלייסמט (Placemat) - שנקרא בטעות גם "פלייסמנט" בעברית, הוא מפית אישית קטנה אשר מונחת על השולחן מתחת לצלחתו של הסועד, או מתחת לכלי האוכל האחרים הממוקמים על השולחן. החלופה העברית שקבעה האקדמיה לפלייסמט היא מַצָּעִית, אבל אל תבנו על זה שמישהו יבין אתכם כשתיכנסו לבית דפוס ותבקשו להדפיס מצעיות. הפלייסמנטים הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי והקולינאריה שלנו, וקשה למצוא מישהו שלא שמע עליהם או השתמש בהם, בהזדמנות זו או אחרת, במסעדה, בבית או בבית הקפה. גודלם של הפלייסמנטים משתנה, כמו גם ההדפסה שעליהם, והם תלויים בצורך אותו ממלא המוצר. אם המוצר, במקביל לשימושו כמפית המונחת על השולחן, משמש למטרות פרסום, ההדפסה עליו תהיה שונה לחלוטין מזו שתודפס עליו כאשר המטרה שלו, היא, למשל, להעסיק ילדים במסעדה בעת הארוחה. כך כי הגיוני, כי כאשר מדפרים על הדפסת פלייסמנטים, מחיר הוא נגזרת ישירה של תכונותיו של הפלייסמנט, גודלו, ההדפסה המעטרת אותו וכן הלאה.

ליצירת קשר

הדפסת פלייסמנטים - מחיר הוא לא הדבר היחיד אליו אתם צריכים לשים לב!

כמו כל משימת הדפסה, את המחיר מרכיבים מספר גורמים משמעותיים, אשר הם אלה המבדלים הפקת פלייסמנטים אחת מהשניה. בין הגורמים הללו, ניתן למצוא את סוג הנייר ומשקלו (ובאספקט הרחב יותר - חומרי הגלם), את גודלו של הפלייסמנט המבוקש, את התמונה או הטקסט שאמורים להיות מודפסים וכמות הצבעים שיידרשו לצורך כך, את כמות הפלייסמנטים שבכוונתכם להדפיס בסבב הדפסה אחד (ככל שתדפיסו יותר, המחיר ליחידה בודדת יורד, כידוע) ואפילו את רמת המעורבות שנדרשת בתהליך עצמו מצד עובדי העסק. אם עד עכשיו לא קיבלתם סחרחורת מכל הנתונים, נוסיף לכם גורם נוסף שאמור להשפיע על הבחירה בחברה שמולה אתם בוחרים לעבוד - החברה עצה. כאן, אנחנו מדברים על ניסיון, ציוד מתקדם, רמה מקצועית וכן הלאה.

מתכננים להדפיס פלייסמנטים?

חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ מעמידה לרשותכם את הניסיון, הציוד והידע המקצועי שלה, במטרה להפיק לכם את הפלייסמנטים האיכותיים והמשתלמים ביותר!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר