שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

בידול מהשאר

פתיחת עסק עצמאי כוללת הרבה מאוד בירוקרטיה, והיא אינה פשוטה כלל. הפתיחה של התיק כוללת מפגש עם הרבה מאוד גופים ממשלתיים כמו מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, וקשה מאוד להתמודד עם הכול, ולעבוד בצורה נכונה וחוקית. אחד האלמנטים הכי בולטים של עסקים עצמאיים אלו הם פנקסי החשבוניות והקבלות, שעוזרים לעסק בכל הנושא של רישום ותיעוד של כל העסקאות. ברוב המקרים, אותם עצמאים מחליטים לעבוד עם פנקסי חשבוניות וקבלות גנריים שלא נותנים שום ערך מוסף, ונותנים הרגשה לא רצינית ללקוח. כיום, אפשר לייצר פנקסים איכותיים וממותגים.

ליצירת קשר

החשבוניות הן הפתקים שמגיש העוסק ללקוח לפני קבלת התשלום, וכדי לייצר אפקט מרשים, העדיפות היא חשבונית ממותגת ויפה, עם לוגו, מספר טלפון ופרטים, כדי שהלקוח יידע לאן ולמי הוא משלם. כדי לייצר את אותו אפקט, צריך לבצע הדפסת פנקסי חשבוניות ממותגות במקומות שמתמחים בהדפסות, שכפולים ונושאים דומים.

בין אם רוצים לקבל פנקסי חשבוניות או לבצע הדפסת פנקסי קבלות צריך לעבור תהליך חשיבה שהוא קריטי להצלחת ההדפסה. יש לחשוב היטב כיצד לעצב את הפנקס ואת הפתקים עצמם, היכן לשים את המידע ואת הלוגו, ואיך, בסופו של דבר, יהיה ללקוח הכי נוח ונעים לקבל את הפתק. הרי מיתוג הוא חלק קריטי מכל עסק, והוא נוגע לכל אלמנט בעבודה.

שדרוג העסק

בבירור לגבי פנקסי קבלות מחיר וזמן אספקה רואים שיש טווח מחירים די גדול, שבא לידי ביטוי בכמות הפנקסים, ובמורכבות של העיצוב. מבין כל העסקים, העוסקים הפטורים נמצאים בצורך הכי גדול לחשבוניות, ולרוב, הם נמצאים בתחרות גדולה עם הרבה מאוד עסקים אחרים, ולכן הבידול חשוב. כאשר מבצעים הזמנת פנקסי קבלות עוסק פטור חשוב להתבלט בעזרת לוגו טוב ופרטי התקשרות אפקטיביים. הדפסת פנקסי קבלות עוסק פטור יכולה לשדרג כל אחד, אפילו את העסק הקטן ביותר.

יש לכם עסק? זקוקים לפנק קבלות ופנקס חשבוניות מרשים ואיכותי? אם כן, לייזר – מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת המוצרים והשירותים השונים, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון התקשרו ל – 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר