שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

החותמת הסופית - הזמנת חותמות לעסק

אם יש דבר אחד שמשותף לכל עסק, זה הצורך בניהול חשבונות טוב. עסק לא יכול להתנהל על פי חוק בלי אדם אחד שמסדר ומארגן את ההכנסות וההוצאות, ויותר מכך, גם מאשר עסקאות שונות בצורה רשמית. כל רואה חשבון או חשבונאי צריך כמה אלמנטים על מנת לבצע את תפקידו בצורה טובה, ואחד מהם זה כמובן חותמת מותאמת.

חותמת לעסק היא זו שנותנת את האישור הסופי: היא זו מאשרת את האותנטיות של כוונת המסמך. אנו מוצאים את השימוש בחותמות בהרבה מאוד גופים ולאו דווקא באלמנט של ראיית חשבון, אלא גם אצל רופאים המספקים מרשמים ועוד. מעבר לחתימה, צריך לראות אותנטיות, וזה בדיוק מה שמעניקה החותמת.

כאשר מבצעים הזמנת חותמות לעסק חשוב לדעת שיש חותמות גנריות וחותמות מותאמות אישית, וכל עסק צריך לרכוש את שני הסוגים. חותמות גנריות יכולות להיות עם הכיתוב "אושר", "בוטל" או "שולם", ואין כל צורך בהתאמה אישית. עם זאת, יש עסקים שיכולים לבצע התאמות ולייצר חותמות בהתאמה אישית, כולל שם העסק, מספר ח"פ, כתובת ופרטים אישיים שונים.

החותמות המותאמות הן כמובן פרקטיות מאוד, ונמצאות על השולחן של מנהל החשבונות בכל חברה. לכל מנהל חשבונות יש מספר חותמות, כולל חותמת אישית, חותמות של החברה, וכן לעיתים גם חותמות של המנכ"ל ובכירים נוספים, כאשר הוא בא כוח מורשה חתימה. לכן, הזמנת חותמת לעסק הוא שירות חובה עבור כל עסק.

מחיר משתנה

את החותמת יש גם לדעת לשמר עם הזמן, כאשר צריך לקנות דיו מתאים, אותו אגב, אפשר להשיג בכמה צבעים. לעיתים הצבעים הם אלו שמאפשרים לעשות סדר בעיניים, כשיש צורך במספר חותמות על גבי מסמך אחד. החותמות חייבות להיות איכותיות, עם קפיץ טוב ולא כאלו שנתקעות או מתקלקלות לאחר כמה שימושים, גם אם משתמשים בהן בחוזקה.

כאשר עורכים בירור לגבי חותמת לעסק מחיר ליחידה מגלים שיש מגוון עצום של חותמות במגוון גדולים וצורות. חשוב לדעת לספק את כל הפרטים הנכונים ולהשתמש בחומרים איכותיים ובכל מקרה, מחיר החותמות לא צריך להיות גבוה מכמה עשרות שקלים בלבד.

לצפיה בשירות לחצו כאן!

רוצים לרכוש חותמות לעסק או לחברה שלכם? מחיר הוגן וגם איכות גבוהה הם פרמטרים שחשובים לכם? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר