שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הזמנת חותמת גומי - זיהוי ואישור

הרבה מאוד שולחנות עבודה של אנשים כוללים גם חותמת גומי. החותמת היא למעשה האישור הרשמי והאותנטי בכל מיני סוגים של מסמכים. אנו רואים את החותמות בעיקר אצל רופאים, אשר מספקים מרשמים לתרופות, נוטריונים, שצריכים לאשר מסמכים של עסקאות וכמובן אצל מנהלי חשבונות, שמתעסקים עם חשבוניות וקבלות.

למרות הטכנולוגיה הדיגיטלית, הצורך בחותמת גומי הוא קריטי, מכיוון שעדיין לא נמצא תחליף הולם למתן אותנטיות למסמך. גם בעולם ששם דגש על קלות שימוש, הרבה יותר נוח ללחוץ על חותמת במשך חצי שנייה, מאשר לעשות זאת באופן מסורבל במחשב. עם זאת, על החותמות להיות איכותיות וכוללות את כל פרטי המשתמש.

על החותמות לכלול את שם העסק, מספר מזהה וכן מספר ח"פ במקרה של מנהלי חשבונות. בנוסף, יש גם חותמות גומי גנריות שמתאימות למספר רב של מקרים כמו אלו עם הכיתוב "שולם", "בוטל", "הוחזר" ועוד כאלו שיעזרו למנהלי החשבונות להתנהל טוב ויעיל יותר מבחינה פיננסית. למעשה, על שולחן של מנהלי חשבונות תמצאו לא פחות מחמש או שש חותמות, ואולי אף יותר באם יש להם את האישור להיות באי כוח של בעלי החברה.

להיות ספציפיים

כאשר רוצים לבצע הזמנת חותמת גומי צריך להיות מאוד ספציפיים לגבי הצורך. חשוב לתת למייצר את החותמת את כל הפרטים הנכונים וכן להתעכב על הסוג שרוצים, על הגודל ועל האיכות. חשוב לבצע הזמנת חותמת מתוך ידיעה שהיא תחזיק זמן רב ויהיה אפשר לתחזק אותה רק בעזרת דיו, ולא יהיה צורך להחליף אותה לאחר תקופה מסוימת.

כאשר רוצים להזמין כמות גדולה של חותמות, עדיף לפנות לבית עסק שעוסק בדפוס ולראות כיצד אפשר לייעל את ההזמנה. כלומר, אפשר להוריד עלות פר חותמת, וכמובן לקבל הנחות גדולות יותר.

לצפיה בשירות לחצו כאן!

מעוניינים להזמין חותמת גומי לעסק שלכם ותוהים למי לפנות? איכות גבוהה של חותמת כמו גם מחיר הוגן הן נקודות שאתם לא מוכנים להתפשר עליהן? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 09-7411593


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר