שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הזמנת פנקסי קבלות

הזמנת פנקסי קבלות - מה צריך לבדוק לפני כן?!


 

פעם בכמה זמן אתם מבצעים הזמנת פנקסי קבלות, זה הפך לחלק מהשגרה האדמיניסטרטיבית העסקית שלכם, אתם לא חושבים על כך יותר מידי, גם פחות בודקים את מה שקיבלתם, מתוך ההנחה שאם בכל הפעמים הקודמות הכל היה בסדר, גם הפעם - הכל בסדר גמור. כידוע, כניסה להתנהלות שגרתית גורמת לנמנום, ולכן, אתם עלולים גם לגלות, שלמרות שבכל הפעמים הקודמות קיבלתם תמורה טובה לכספכם, הפעם, בית הדפוס זלזל מעט, והתוצאות ניכרות בהדפסת פנקסי הקבלות שעכשיו נמצאים בידיכם. זה קורה לעיתים קרובות יותר ממה שאתם משערים לעצמכם, ולרוב, נובע מכך שלא רק אתם נכנסתם לאותה "שגרת נמנום" אלא גם הצד השני - בית הדפוס. ושם, ה"נמנום" מסוכן הרבה יותר, לשני הצדדים.

ליצירת קשר

הזמנת פנקסי קבלות - מה צריך לעשות לפני ההזמנה?

לויאליות, היא אמנם דבר חשוב, אולם למען התקציב העסקי שלכם, משתלם, מידי פעם, לתחר את בית הדפוס הקבוע שלכם מול בתי דפוס אחרים, לבחון כמה אתם משלמים ומה אתם מקבלים עבור תשלום זה. השתדלו להשוות תפוחים לתפוחים, כך שאם קיימות "אקסטרות" מסוימות, נסו להפריד אותן משאר רכיבי התשלום. זה יכול להפריך או לתמוך בבחירה שלכם בבית בדפוס הקבוע שלכם - כך או אחרת, אתם יוצאים נשכרים מכך!

מה צריך לבחון לאחר קבלת פנקסי הקבלות?

בחנו את פנקסי הקבלות כאילו אתם מזמינים אותם בפעם הראשונה. הסתכלו על טיב ההדפסה, חפשו מריחת צבעים, שגיאות דפוס וכד'. שוב, היציאה מתוך הנחה כי עד עכשיו הכל היה בסדר, ולכן, גם עכשיו זהו המצב, עלולה לגרום לכם להיות שטחיים בבדיקתכם ולאשר קבלתם של פנקסי קבלות שאיכותם ירודה מזו שהיה בעבר.

 

עומדים בפניהזמנת פנקסי קבלות?

אל תחליטו לפני שתתייעצו עם אנשי המקצוע של חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ! לרשותם עומדים הידע המקצועי והניסיון עתיר השנים, שיאפשרו להם להעניק לכם טיפול מסור, משלב הייעוץ בהחלטה ועד להדפסתם של פנקסי הקבלות באיכות יוצאת דופן! 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר