שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

דפוס דיגיטלי בפורמט רחב - הרזולוציה לא נפגעת

שיווק ופרסום עובר היום בראש ובראשונה דרך המדיות הדיגיטליות, כמו טלוויזיה, רדיו ורשתות חברתיות, אך אסור לשכוח שגם לעותקים קשיחים יש מקום חשוב מאוד בקידום והפצה של כל עסק. אלמנטים כמו כרטיסי ביקור, הזמנות, תפריטים, פליירים, פרוספטקים, פלייסמנטים ופולדרים הם עדיין חשובים מאוד בעידן המודרני, ויש לדעת להזמין אותם בדגש על איכות.

כל האלמנטים הללו נעשים באמצעות דפוס דיגיטלי ברמה גבוהה, אשר עוזר להם להיראות במיטבם וללא פיקסול. רזולוציה גבוהה היא חשובה מאוד מפני שהיא זו שגורמת להדפסה להיראות איכותית וטובה מספיק כדי לייצג את העסק. כאשר מבצעים את ההדפסה, חשוב לא לחסוך ולשים דגש על מוצרים שיהיה נוח וכיף לחלק ולמכור ללקוחות, ולא כאלה שידהו או יהרסו אחרי זמן קצר.

כיום אפשר לבצע דפוס דיגיטלי בפורמט רחב כדי להשיג תוצאות מרהיבות. כאשר מדפיסים בפורמט רחב אפשר להגדיל את הרזולוציה ולגרום לכיתוב להיראות חד ויפה מאוד. אפשר גם לשחק עם הצבעים והצורות ולייצר הדפסים מאוד יוצאי דופן שימשכו את העין. בין אם מדובר בכרטיס ביקור או עלון, צריך לזכור שהלקוח צריך להתרשם ולרצות ליצור קשר בעתיד, ולנראות יש הרבה משקל בהחלטה שלו.

לא למרוח

עם הדפסה בפורמט רחב אפשר להגיע לתוצאות מרשימות מאוד מבחינת ניצול של שטח על ההדפס עצמו. ניתן להגדיל בצורה משמעותית את ההדפס ועדיין לגרום לכך שהרזולוציה לא תיפגע. כולנו מכירים את זה מהמחשב האישי – ככל שמגדילים תמונה היא נמרחת ונראית פחות איכותית, אך כאשר משתמש בפורמט רחב, הרזולוציה לא נפגעת והאיכות נשמרת.

אין כמעט עסק כיום שלא עובד עם שירותי הדפסה למען העסק שלו וזה יכול להיות תפריט במסעדה או רול אפ לעסק שיוצא לכנס. האיכות זה משהו שפשוט אסור להתפשר עליו בתחום הזה.

מעוניינים בהדפסה באיכות גבוהה מאד ותוהים למי כדאי לכם לפנות ומי מציע את השירות? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 09-7411593הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר