שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

היתרונות של חריטה אומנותית

מחפשים מתנה מקורית ומרשימה?רוצים ליצור למישהו יקר לכם הקדשה מרגשת שתביע את ההערכה שלכם כלפיו? זקוקים למוצרי קידום מכירות שיעשו את הרושם הרצוי? חריטה אומנותית מאפשרת להוסיף לשורה ארוכה של פריטים טקסט או אלמנטים מבוקשים אחרים, וכך ליצור פריט חדש וייחודי. כדי שהתוצאה אכן תהיה זו המבוקשת, חשוב להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות במיוחד - במכון העתקות לייזר צברנו ניסיון נרחב בביצוע חריטות אומנותיות על סוגים שונים של מוצרים, ונשמח להעמיד את הידע הרב ואת הציוד המתקדם גם לרשותכם.
 

על אילו פריטים ניתן לבצע חריטות אומנותיות?

כאמור ניתן לבצע חריטה אומנותית על שורה ארוכה של פריטים ומוצרים. בין האופציות היותר נפוצות: מדליות ופסלונים בתחום הספורט (שעליהם ניתן לחרוט ברכות לזוכים וכן להוסיף לוגואים צבעוניים), גביעי כסף (בין אם רוצים להעניק אותם למי שזכו בתחרות כלשהי ובין אם המטרה היא יצירת פריט נוי על עיצוב ייחודי), פמוטים (שגם אותם כדאי להפוך לפריטי נוי שובי לב), כוסות יין (כשאפשרות אחת למשל היא הפיכת הכוס למזכרת למסיבת רווקות צוהלת), עטים (שיכולים לשמש לדוגמה כמתנה נאה לבוס מוערך), מגני הוקרה (שכמותם ניתן למצוא באינספור מקומות בארץ - מנהלים אוהבים להתהדר בהם, יחידות צבאיות ועוד), מחזיקי מפתחות ועוד ועוד.

עוד קטגוריה פופולרית שעבורה מבוצעות חריטות אומנותיות היא שילוט: בין אם מדובר על שילוט למשרד שרוצים להפוך אותו למעניין יותר, בין אם נדרש במקום כלשהו שלו הכוונה, בין אם על הפרק לוח לאינטרקום וישנם מטבע הדברים מקומות נוספים בהם הוספת החריטה האומנותית לשלט משדרגת אותם במידה ניכרת, ובעידן שבו לאסתטיקה מרכיב נכבד בחיינו זוהי תוספת מבורכת.
 

איך ליצור מתנה מרגשת עם חריטה אומנותית?

כאמור חריטה אומנותית משמשת גם ליצירת מתנות שיתקבלו בברכה ואפילו יעוררו התרגשות רבה. על-מנת שכך יהיה ישנם שלושה דגשים חשובים: מקוריות, מבע אישי וביצוע מוקפד של החריטה. את החריטה האומנותית האיכותית אנחנו נבצע עבורכם, וכל שעליכם לעשות הוא לחשוב מהו הפריט שעליו הכי כדאי לחרוט בהתאם למקבל המתנה ולסיבה שלשמה היא ניתנת, לנסות להיות מקוריים ככל האפשר (גם בעידן שבו אנחנו מרגישים שראינו הכל ועשינו הכל) ולכלול בעזרת חריטה בלייזר טקסט שיש בו מבע אישי אמיתי - ברכה או הוקרה שתרגש את מקבל המתנה.
 

על מה חשוב להקפיד כשמזמינים חריטה?

הפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה" נכון לגבי מרבית תחומי החיים וגם כשעל הפרק הזמנת עבודה בתחום החריטה האומנותית.

תכנון מוקפד ומדויק מבטיח שהתוצאה הסופית תהיה מרשימה, כשחשוב במיוחד להתאים את הטקסט והאלמנטים הגרפיים שאותם רוצים לחרוט לפריט שעליו חורטים מבחינת הגודל - כך שמצד אחד לא ייווצר מצב של עומס יתר שבו החריטה משתלטת על הפריט, ומצד שני לחריטה האומנותית הרצויה כן תהיה נוכחות של ממש והיא לא תיעלם בתוך הפריט שעליו חורטים.

נדבך חשוב נוסף בתכנון הוא יצירת הרמוניה בין הפריט שעליו מתבצעת החריטה לבין אופי החריטה, הפונט שמשמש לטקסט וכו' - כדי שהשילוב יהיה השובה לב ביותר האפשרי. הניסיון הרב של לייזר מכוני העתקות בתחום זה מאפשר לנו לסייע לכם להוציא לפועל כל תוכנית וכל רצון באופן המיטבי ותוך הבטחת שילוב סינרגטי בין המוצר שעליו חורטים לבין החריטה עצמה.
 

שירותים נוספים

בנוסף לביצוע חריטות אומנותיות איכותיות ומוקפדות, תמצאו אצלנו עוד מגוון רחב מאוד של שירותים בכל התחומים: הדפסות לסטודנטים, כריכות, הדפסת פולדרים, פרוספקטים, העתקות שמש, למינציה, הדפסות בפורמט רחב, מסגור אלומיניום ועוד - והכל ברמה גבוהה ועל סמך קשב מלא לצרכי הלקוח.


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר