שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

חריטה על לוחיות

חריטה על לוחיות לכל מטרה - הנצחה, מזכרת והוקרה!

 

חריטה על לוחיות משמשת אותנו בהרבה מקרים - על לוחיות המוצמדות לכן העץ של גביעים אותם מקבלים מנצחים, על לוחיות המוצמדות לספסל, עץ או אבן לצורך הנצחתו של אדם או כל סיבה אחרת הדורשת חריטה על לוחית שתחזיק מעמד זמן רב. אולם, גם כאן, כמו בתחומים אחרים, חשוב לבחור בקפידה את המקום המבצע את העבודה, מאחר ואם המדובר בלוחית שמטרתה להישאר לנצח (או, לפחות, לטווח זמן של מספר שנים), חשוב לוודא שמה שחרוט על הלוחית, כמו גם אופן החריטה, יהיו איכותיים ומבוצעים באופן כזה שאכן המקבל ירצה לנצור אותם לזמן רב.

ליצירת קשר

חריטה על לוחיות - מה עלול להשתבש?

המון דברים. בזמן הזמנת חריטה על לוחית, ישנם מספר גורמים שאותם יש לבחון. ביניהם - החומר ממנו עשויה הלוחית. כאן, חשוב לבחור לוחיות מחומר עמיד ומרשים, שאינו מחליד או נפגע במהלך השנים, ומצד שני, בחומר שהוא קל לניקוי, על מנת שהשהייה בבית או במשרד וניקוי של הלוחית, מידי פעם, לא יגרמו לה נזק ויופייה לא יועם. אם כבר עסקנו בחריטה, קיים כאן פן נוסף. חריטה על מתכת יכולה להתבצע בכלים שונים, שמידת ההתאמה שלהם למלאכת חריטה על לוחיות משתנה. כך שאם תנסו לחרוט על חומר קשה מידי, יתכן ותמצאו את עצמכם נאבקים בראש חריטה מחליק או "רוקד" בעוד שחומרים דקים או רכים מידי עלולים להפיק תוצאה הפוכה לגמרי, אבל, עדיין, לא להפיק את התוצאות הרצויות!

התוכן - מה חורטים על לוחית?

האמת היא, שאתם יכולים לחרוט שם את כל מה שליבכם חפץ, מתך הנחה שאתם מתייחסים לאירוע שמהווה את הסיבה להענקת הגביע או להסרת הלוט מהאנדרטה. יחד עם זאת, מומלץ להשתמש בשפה עדינה, מכובדת ומכבדת, לא לגלוש לבדיחות פרטיות ולהישאר כל הזמן במסגרת הקונצנזוס הכולל מספר גדול יותר של אנשים.

 

מתכננים טקס הענקת מגן איכותי,

מסיבת פרישה? תחרות ריצה?

אל תעשו זאת לפני שהרמתם טלפון אל חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר