שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

ייצור חותמות במקום - כי אין סיבה שתחכו יותר

פתיחת עסק חדש, וכלל לא משנה מהו התחום שבו פועל העסק או המיקום הגיאוגרפי שלו או מספר העובדים, מחייב את הבעלים להקדיש זמן ומחשבה לאינספור פרטים ולקבל המון המון החלטות, קטנות כגדולות. במצב שכזה אך טבעי שיהיו מרכיבים שיידחקו לשוליים ואולי אפילו אל מחוץ לטווח תשומת הלב, ובמיוחד כשמדובר בעסק ראשון שמקים אותו אדם והוא עדיין חסר ניסיון ואולי גם נרגש באופן מיוחד. דוגמה מצוינת לפריט שכזה היא חותמות. כשעוסקים בנושאים כמו קבלת רישיון עסק, שיווק ופרסום, רכישת ציוד מסוגים שונים, עיצוב משרד וכו', קל לחשוב שהחותמת אינה קריטית שהרי לכאורה מדובר בפריט שהעסק יכול להתנהל גם בלעדיו, לפחות בתחילת הדרך, אבל כדאי לדעת שלפעמים דווקא הדברים הלכאורה שוליים מייצרים רושם משמעותי ולא בכדי נהוג לומר שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, שכאמור השפעתם עשויה להיות גדולה - וגם חותמות לעסק הן פריט שכזה. 

למה בכלל צריך חותמות לעסק?

כל עסק מייצר מסמכים שונים ובפרט חשבוניות מסוגים שונים והזמנות (של עבודות, ציוד או חומרי גלם). על-מנת לתת תוקף לכל מסמך שכזה, כדאי מאוד שלעסק תהיה חותמת, ולא סתם חותמת אלא כזו ייחודית שקשה עד בלתי אפשרי לזייף, ובהתאם רק מסמך שנחתם באותה חותמת שהעסק בחר לעצמו יהיה מסמך תקף ומחייב (שהרי מן הסתם לא תרצו לקבל למשל סחורה שלא הזמנתם ואינכם זקוקים לה רק כי מישהו זייף מסמך הזמנה, וישנן כמובן עוד דוגמאות רבות לנזק שעלולים לגרום מסמכים מזויפים). סיבה נוספת היא שעסק שמצויד בחותמת ראויה משדר מקצועיות ורצינות, איכויות שתמיד מתקבלות בהערכה ע"י הלקוחות, ובפרט הן חשובות כשמדובר בעסק חדש שעדיין לא ביסס לעצמו מוניטין וסביר להניח שגם לא קהל לקוחות נאמן - ויצירת רושם ראשוני חיובי הינה קריטית כדי לצאת לדרך ברגל ימין. 

מה כוללת חותמת?

האפשרויות של ייצור חותמות בימינו רבות ומגוונות, וניתן להכין בעצם כל חותמת שתרצו: אופציה אחת היא רק שמו של העסק, אופציה אחרת היא שם העסק ולצידו מספר העוסק המורשה, ישנם כאלה שמבקשים לצרף גם כתובת ועוד אפשרות שמעשירה את החותמת והופכת אותה גם לקשה יותר לזיוף וגם למרשימה יותר היא לוגו (ובפרט אם מדובר בלוגו מעוצב היטב שמשקף נאמנה את העסק). 

חותמות במקום - כדי שלא תבזבזו זמן יקר

פתיחת עסק חדש, ובעצם גם ניהול עסק ותיק, כרוכה כאמור באינספור פעולות שכל אחת מהן באופן טבעי כרוכה בהשקעת זמן בלתי מבוטל, ובאופן כללי כל בעל עסק יספר לכם שהדבר שהכי חסר לו הוא זמן - כשמייצרים חותמות במקום אתם חוסכים זמן יקר ומקבלים מיד את החותמת הרצויה לכם בלי להידרש להגיע פעמיים למכון ההעתקות. בהקשר זה כדאי לזכור את המשוואה "זמן = כסף" כך שחותמות על המקום גם חוסכות לכם כסף ולא "רק" זמן. 

מגוון צבעים, שלל גדלים

ייצור חותמות, ובפרט כשמדובר על חותמות במקום, מחייב מקצועיות וניסיון - כדי שכל חותמת וחותמת שנמסרת לבעל עסק כזה או אחר תהיה איכותית לחלוטין (שהרי אם החותמת אינה איכותית והחתימה על המסמך נראית דהויה או שהדיו בה נמרח, הרושם המתקבל הוא מזלזל והדבר עלול אפילו לפגום בתדמית העסק). בנוסף נדרשת מהחותמות עמידות גבוהה, כך שהן ישרתו את העסק שלכם ואתכם לאורך שנים רבות ולא תצטרכו להגיע אחרי מספר חודשים לרכוש חותמת חדשה. עוד כדאי לדעת שבימינו ייצור חותמות מתבצע בשיטות מתקדמות שמאפשרות לכל אחד ולכל אחת לבחור חותמת בדיוק לפי טעמו, בשלל גדלים ובמגוון רחב של צבעים.

לחצו כאן להזמנה!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר