שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

יתרונות הפנייה אל מכון העתקות

כאשר אנו רוצים להדפיס משהו במדפסת הביתית או המשרדית - עבודה במסגרת הלימודים באוניברסיטה, נניח, או תעודת משלוח במסגרת העבודה השוטפת של העסק - אנחנו בדרך כלל עושים זאת ללא בעיה או מחשבה מיוחדת. אחרי הכל, כל מה שצריך לשם כך הוא שתהיה לנו מדפסת בהישג יד, ורק לוודא שיש בה מספיק דיו למדפסת וכמה דפים חלקים.

 

אבל יש מקרים שבהם המדפסת הביתית או המשרדית פשוט לא מספיק טובה בשביל צרכי ההדפסה שלנו. במקרים כאלה מוטב להוציא את ההדפסה החוצה ולפנות למכון העתקות.

 

מתי כדאי לפנות למכון העתקות?

 

כאשר זקוקים לאיכות הדפסה יוצאת מן הכלל:

 

אדריכלים, מעצבים, סטודנטים שלומדים עיצוב תעשייתי וכדומה, עשויים להזדקק להדפסות של שרטוטים עדינים ומפורטים מאוד, והם עשויים להיווכח כי המדפסת שיש להם בבית או במשרד אינה מצליחה לייצר את ההדפסה האיכותית הנדרשת. הכוונה היא לאו דווקא למדפסות מדור ישן עם טכנולוגיה מסוימת, משום שגם המדפסות הטובות ביותר שקיימות כיום בשוק המדפסות הביתיות והמשרדיות הן עדיין כאין וכאפס לעומת מדפסות מקצועיות ומתוחכמות המיועדות למכוני העתקות.

 

כאשר רוצים להדפיס על כל חומר שאיננו נייר:

 

להדפיס על נייר זה קל, אבל מה עושים כאשר לבצע הדפסה על קאפה או להדפיס מדבקות? רוב המדפסות הביתיות והמשרדיות מכירות רק סוג אחד של משטח הדפסה והוא הנייר הרגיל, אולם יתרון נוסף של מכון העתקות בהשוואה למדפסות רגילות הוא בכך שהציוד במכון ההעתקות יכול להתמודד בקלות גם עם חומרים נוספים. כך למשל ניתן להדפיס על קאפה ועל מדבקות, וכך ניתן גם לייצר שלל מוצרי פרסום הנושאים כיתוב או סמליים גרפיים – שכן המדפסות שבמכון ההעתקות יכולות להדפיס על מגוון רחב של חומרים.

 

כאשר רוצים לא רק להדפיס, אלא להשקיע באיכות:

 

עוד יתרון משמעותי של פנייה אל מכון העתקות לשם ביצוע עבודות הדפסה על פני הסתפקות במדפסת הביתית או המשרדית הוא המגוון האדיר של אפשרויות נוספות שקיימות במכון ההעתקות. בין היתר תוכלו לא רק להדפיס, אלא גם לבצע גזירה, חיתוך, הדבקה, למינציה וכריכה – והכל כדי לא סתם להדפיס, אלא להשקיע בתוצר איכותי באמת.

 

כאשר רוצים להדפיס הרבה ומהר:

 

צריכים להגיש מסמך עב כרס למספר רב של גורמים בעת ובעונה אחת? מכון העתקות הוא הכתובת המתאימה ביותר לצורך המטרה הזו: כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אליו ולציין את הכמות – והיא תודפס בהתאם לצרכים שקבעתם. לאחר מכן ניתן יהיה לבצע גם כריכה ו/או למינציה על פי הצורך.

 

לסיכום

 

יש מקרים בהם הדפסה מצריכה רק מדפסת ביתית או משרדית, מחסנית דיו למדפסת וכמה ניירות A4, אבל פעמים רבות מומלץ לפנות אל מכון העתקות על מנת להדפיס באופן יותר מרשים, יעיל או מהיר. לכן שקלו היטב את צרכי ההדפסה שלכם – וקבלו את ההחלטה הנכונה.


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר