שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

מדבקות אותיות - הטרנד החדש שיקשט לכם את המקום!

בזכות התקשורת שהפכה את כל העולם לכפר קטן וגלובלי, טרנדים אופנתיים ועיצוביים שהתגלו במקום אחד מגיעים במהירות גם למקומות אחרים בעולם. טרנד חדש ומרענן במיוחד שהגיע בעת האחרונה מחו"ל גם לארצנו הקטנטונת מבוסס על מדבקות אותיות. באמצעות אותיות מרהיבות, במיני גופנים ובכל מיני צבעים, תוכלו לקשט לכם את המקום בכל דרך שנראית לכם. מבחר העיצובים עצום, מבחר הסגנונות בלתי נדלה, והאפשרויות – פשוט אין סופיות. משעמם לכם בעיניים? הטרנד החדש יסדר לכם לוק חדש מסביבכם. 

מדבקות אותיות – עיצוב חדש ברגעים ספורים

לא צריך להיות מעצב פנים מוסמך בכדי לשים לב שדרושה דרך חדשה לקשט את הסביבה הקרובה אליכם. זה יכול להיות הבית שלכם, הדירה של ההורים, חדר הילדים. זה יכול להיות המשרד ובעצם כל מקום אחר שאותו תוכלו לקשט – ובקלות. 
מדוע מדבקות אותיות הפכו לטרנד עיצובי כל כך לוהט? מהו סוד הקסם שלהם בעולם מהיר כל כך, שבו כולנו מחפשים גירויים חדשים? סוד הקסם, מלבד העיצוב הנהדר נשען על כך שניתן בקלות להזמין הדפסת מדבקות ולעצב את סביבתכם מחדש ברגעים ספורים. אם בעבר ההתחדשות בצבעים ובצורות חדשות הצריכה רכישה של צבע, רולר, מברשות ושבלונות ולאחר מכן יצירת צורות ואותיות צבעונית, היום זה הרבה יותר מהיר ונוח. הזמינו את המדבקות בעיצוב שנראה לכם ופשוט – הדביקו במקום הרצוי. מלאכה של דקות ספורות והסביבה שלכם מקושטת! 

מתגו את המשרד בכל דרך שתרצו

לא רק את הסביבה הביתית, את הסלון או את חדר הילדים ניתן לקשט להפליא באמצעות מדבקות אותיות. עוד לפני שנרחיב על כך, נרצה לספר כי ניתן להזמין במיוחד מדבקות לעסק שיעזרו לכם ליישם עיצוב מרהיב ומיתוג שעולה לכם בזול ונראה מושקע ויוקרתי. 
איך תוכלו להשתמש במדבקות כדי למתג, לקשט או לפרסם? למשל, צרו באמצעות אותיות סיסמא קליטה ומשעשעת. צרו משפטים שהם למעשה הצעות שיווקיות עבור לקוחות ומתעניינים. יש לכם חלון ראווה? תוכלו להדביק עליו כל מודעה, כל אמרת שפר, כל רעיון שיעזור לכם למשוך את עיניהם של הלקוחות באופן צבעוני ויפהפה. תוכלו גם לבחור ציטוטים מלאי השראה שיתנו לעובדי המשרד מצב רוח טוב ורוח מוטיבציה ותוכלו גם לשלב בין איורים או מדבקות מעוצבות לבין כיתוב באותיות. 

פתרון מרהיב והשראה לכל בית

באמצעות מדבקות אותיות נפלאות תוכלו לקשט להפליא גם את הסביבה הביתית. כל מה שמצוי בסביבתנו משפיע על מצב רוחנו, אז למה לא להפוך את הסביבה האישית שלנו למשהו צבעוני, מרומם ומלהיב? בחרו אותיות שיצרו עבורכם משפטים מלאי עוצמה, נותני מוטיבציה או משפרי מצב רוח. צרו משפטים שיגרמו לכם בוקר טוב, אחלו לעצמכם או לבני משפחתכם את מיטב האיחולים, שתרצו בכל יום מחדש. בחרו משפטים היסטוריים, ברכות אישיות, מילות של חיבה או אהבה. קשטו את הבית, קשטו את החדרים, הפתיעו את הילדים וגם את עצמכם, עם תוצאות מקושטות במיוחד. 

גם לרכב שלכם מגיע

לא רק לבית, לעסק, למשרד, לחדר הישיבות או לחלון הראווה מגיע להתחדש ולהתקשט עם אותיות מודבקות באיכות גבוהה. גם לרכב שלכם מגיע, ולא משנה אם הוא ספורטיבי או משפחתי. רכב משפחתי או משאית, אופנוע או רכב שליחויות – בכולם תוכלו למצוא מקום לכמה אותיות, בהרכב מנצח. ואם מדובר במכונית של העסק, אל תהססו – פרסמו. רוצים למכור את הרכב? באמצעות מדבקות ואמרה משעשעת תקבלו יותר פונים ויותר מהר. אז זכרו – ניתן לקשט במדבקות הצבעוניות והעמידות את כל מה שתרצו. 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר