שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

מדבקות לוגו עגולות

 מדבקות לוגו עגולות - הדרך הטובה ביותר למתג את עצמכם!

 

לוגו הוא אמצעי המיתוג העיקרי של כל עסק, ולכן, רצוי להשתמש בו כמה שיותר, בין אם בסביבה הווירטואלית ובין אם במציאות. אם בווירטואליה, שיבוצו של הלוגו בנכסים הדיגיטאליים יוצר את הבידול והמיתוג הנדרשים כדי לחקוק אתכם בזיכרונם של הגולשים המבקרים באתרכם או בדף הפייסבוק העסקי שלכם, במציאות, הלוגו מככב בהרבה יותר מקומות ואמצעים, ביניהם מדבקות לוגו עגולות אשר יכולות לעטר, בעצם, כל דבר עליו נחות עיניהם של הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים של העסק שלכם, משקיות מתנה (שם הן יכולות לשמש כמדבקה סוגרת) ועד לתחתיות מוצרים, שם הן ממשיכות את אסטרטגיית המיתוג של בית העסק.

ליצירת קשר

מדוע דווקאמדבקות לוגו עגולות?

אם עד עכשיו, הסברנו מדוע דווקא לוגו, עכשיו נתמקד בצורתן של מדבקות לוגו עגולות. עיגול נחשב לצורה הרמונית ומושלמת, המשרה תחושת שלמות ושלווה אצל הרואים אותה. בניגוד למדבקות מלבניות, אותן צריך ליישר עם קו דמיוני מסוים בעת ההדבקה, מדבקות לוגו עגולות אינן מצריכות את המאמץ הזה, ולכן, הן אף חוסכות לכם זמן, כאשר אתם צריכים להדביק עשרות, מאות או אלפי מדבקות כאלה על מוצרים המיועדים למכירה. אם כך, גם אם הלוגו שלכם אינו עגול או סימטרי בצורתו, מדבקה עגולה הנושאת אותו, תמיד תיראה מסודרת יותר ותצריך פחות מאמצי יישור מאשר מדבקה מרובעת או מלבנית.

רגע, אבל למה דווקא מדבקות?

מדבקות מאפשרות לנו להצמיד מידע (במקרה שלנו - לוגו) בדרך, שהיא, מצד אחד קבועה למדי, ומצד שני, אם תבחרו את המדבקות והדבק הנכון, באופן הניתן להסרה ללא השקעת מאמץ רב מידי. דרכי סימון אחרות, הדפסה ישירה או הטבעה בחום אינן מאפשרות לכם את אותם היתרונות וגמישות ההתנהלות שמעניקות לכם המדבקות ה"זמניות" יותר, שאינן מועדות למריחת הצבע ולבעיות אחרות שעלולות לצוץ.

 

מתכננים לסמן את מוצריכם במדבקות?

אנחנו, אנשי חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ, עומדים לרשותכם, ומעמידים לרשותכם את הניסיון והידע המקצועי שלנו, מתוך המטרה להפיק לכם את מדבקות הלוגו העגולות האיכותיות והמשתלמות ביותר!

 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר