שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

מדבקות עגולות

מדבקות עגולות - בזה, דווקא לא כדאי לעגל פינות!

 

מדבקות משמשות בתי עסק לצרכים רבים - להדבקת המחירים על המוצרים המוצעים למכירה, לסגירת שקיות המתנה המהודרות, להודעות על מבצעים על מדפי המוצרים בחנות ועוד כהנה וכהנה שימושים, כל בעל עסק והיצירתיות שלו, כל מנהל חנות והיעד אליו סוחף אותו דמיונו. מדבקות עגולות משלבות בין הפרקטיות לבין האסתטיקה, ולכן, הן נחשבות לאחת מצורות המדבקות המבוקשות ביותר בנוף העסקי כיום. זאת, ממספר סיבות רציניות. אם עדיין לא גיליתם את הקסם המסתתר מאחורי מדבקות עגולות, אנחנו כאן כדי להאיר את עיניכם בנוגע אליהן!

ליצירת קשר

למה דווקאמדבקות עגולות?

 

העיגול נחשב, מבין כל יתר הצורות, לצורה המושלמת וההרמונית, אשר משרה תחושות שלווה ושלמות על המתבוננים בה. בניגוד למדבקות בעלות הפאות (מלבן, ריבוע או משולש) שיש ליישר אותן במקביל לקו דמיוני כלשהו בעת הדבקתן, מדבקות עגולות אינן דורשות מכם את המאמץ הזה ליישר אותן, ולכן, הן חוסכות זמן ניכר, במיוחד, כשאתם נאלצים להדביק מאות או אלפי מדבקות כאלו על המוצרים שמיועדים לתצוגה או למכירה. מדבקות עגולות תמיד תיראנה מסודרות יותר ותצרכנה הרבה פחות מאמצים ליישורן מאשר המדבקות המרובעות או המדבקות המלבניות.

רגע, אבל למה דווקא מדבקות?

 

המדבקות, בשימושן העסקי, מאפשרות לנו להצמיד פיסות מידע למוצרים בדרך יעילה. יתרונן של המדבקות, הן, מצד אחד, שהן קבועות למדי, ואילו מצד השני, הן ניתנות להסרה בלי להשקיע בכך מאמץ רב. דרכי הסימון האחרות, שהן, לכאורה, מתקדמות יותר (כהדפסה ישירה או הטבעת המידע בחום ישירות על המוצרים) אינן מאפשרות את אותה הגמישות בהתנהלות אותה מעניקות המדבקות.

 

חושבים על סימון מוצריכם במדבקות?

לאנשי חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ המידע המקצועי והניסיון, אשר מאפשרים להם לעמוד לרשותכם לאורך כל התהליך. החל משלב הייעוץ הראשוני, המקדים את ההחלטה על סוג המדבקות וצורתן, דרך הדפסת המדבקות באופן איכותי ביותר, וכלה בעמידה לרשותכם במתן ייעוץ והכוונה, גם לאחר סיום הפקת המדבקות.
 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר