שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

פיתוח פוסטרים

הדפסת פוסטרים גדולים - אז מה הבעיה?

 

אנחנו מוקפים בפוסטרים - החל מהפוסטרים והרפרודוקציות המעטרים את קירות ביתנו ועד לפוסטרי הענק המפרסמים מוצר זה או אחר ונפרשים לכל מלוא גובהם של בניינים רבי קומות במסגרת קמפיינים של שילוט חוצות. הפוסטרים של ימינו חרגו מגבולות התוצר ה"יבש", וכיום, הם מהווים זרם אמנותי בפני עצמם, זרם המושך אליו יוצרים, ציירים ומעצבים, גם אם, בשורה התחתונה, מדובר (לכאורה) ב"סתם" עוד אפיק פרסומי, מדיה ויזואלית המושכת את תשומת לב כל המתבונן בה. פיתוח טכניקות ההדפסה המתקדמות, כמו גם הפיכתו של ייצור הפוסטרים לתהליך המוני שהוא נחלת הכלל, הם אלה אשר פתחו את הדלת בפני אפשרויות הדפסת פוסטרים גדולים, הדפסת פוסטרים פרסומיים אטרקטיביים המושכים אליהם תשומת לב באמצעות צבעיהם העזים, פיתוח פוסטרים מתמונות מצולמות והפיכתם לקולאז'ים וכן הלאה.

ליצירת קשר

פוסטרים להדפסה - האתגר

כמו בכל משימת דפוס (או, אם נחשוב על זה שנייה לעומק, בעצם בכל משימה אחרת בחיים), חלק גדול מתהליכי הדפסת פוסטרים גדולים נשען על דברים שאינם קשורים ישירות בפוסטרים עצמם, אלא על כל מה שמסביב, בעיקר נתוניו של בית הדפוס הנמצא מאחורי ההדפסה המאתגרת הזו. קל להבחין כי אף בין בתי הדפוס הבודדים המציעים לקהל הרחב שירות מסוג זה, מצויים הבדלים בטיבו של המוצר המוגמר. לפעמים, הסיבה לכך מצוי בחוסר ניסיון מספק של בית הדפוס בהפקתם של פוסטרים כאלה, ואילו במקרים האחרים, הסיבה נשענת על ציוד הדפסה שאינו מתאים למשימה הנכבדה הזו, בשורה התחתונה, לא משנה למה - דבר-מה בפוסטר הסופי אינו עונה על הציפיות שתליתם בו. כתוצאה מכך, בית הדפוס שייבחר על ידיכם למטרת הדפסת פוסטרים גדולים ייבחר על ידי בחינת גורמים שונים, כניסיון שצבר בהפקת פוסטרים להדפסה, יכולותיהן של המכונות שהוא מפעיל ואפילו השירות שאותו תקבלו, לכל אורכו של התהליך, מהשלבים הראשונים של הייעוץ ועד למוצר המוגמר.

זקוקים להדפסת פוסטרים גדולים?

לרשותנו, בחברת לייזר מכוני העתקות בע"מ עומדים הניסיון, הציוד והידע המקצועי על מנת להפיק עבורכם את הפוסטר שלכם בדיוק שאתם רוצים אותו!


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר