שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

פנקסים בזול

הדפסת פנקסים בזול - האם הזול מתברר, בסופו של דבר, כיקר?


 

כולנו מחפשים היכן ניתן לחסוך, גם כאשר אנחנו לא נדרשים להתנהל במסגרת תקציב מצומצם. קוראים לכך חשיבה מושכלת ויעילה, ובתחום העסקים היא גם נדרשת (ומוערכת) פי כמה יותר מאשר בחיינו הפרטיים. אולם, יש להיות ערים לכך, כי לפעמים, הניסיון לחסוך, למשל, דרך הדפסת פנקסים בזול, עלולה לשוב כבומרנג וליצור בעיות מכיוונים שאותם לא צפיתם (ואולי גם לא יכולתם לצפות), לפני שנכנסתם למוד ה"חסכני" שלכם. אם כן, בואו נסקור בקצרה, כיצד הדפסת פנקסים בזול עלולה לסבך אתכם בצרות.

ליצירת קשר

הדפסת פנקסים בזול - עלולה להוביל לעבודה באיכות ירודה

חשוב לזכור כי כל נקודת מפגש שלנו עם הלקוח היא נקודה שבה מתעצבת דעתו עלינו. לעיתים קרובות, הזמנת פנקסים בזול עלולה להסתיים בפנקסים שלא הייתם רוצים להראות ללקוחותיכם - הדפסה מרוחה, לוגו הפוך, צבעים שגויים - כל אלה הם רק קצה הקרחון של טעויות הדפסה, אשר לרוב, קורות במקומות שאינם מעריכים את עבודתם כראוי, ולכן, מעגלים פינות. התוצאה, מוצרי דפוס ברמה ירודה, אינה מאחרת להגיע, אבל אז, אתם כבר תקועים בלי חשבוניות או קבלות, ואין לכם זמן להתחיל את כל התהליך מחדש. אכלתם אותה.

האם כל מקרה של הדפסת פנקסים בזול מחייב תוצאות באיכות ירודה?

ממש לא. לעיתים קרובות, קיימים בעלי בתי דפוס שמחליטים לקצץ ברווחים, בין אם כדי לבצע חדירה לתחום הקשה ובין אם כדי להישאר בתחרות עם האחרים. במקרים כאלו, המחירים אמנם יהיו זולים, אבל האיכות תישאר גבוהה למדי.

 

איך מבדילים בין המקרים?

פשוט מאד, מבקשים לראות תיק עבודות ובוחנים אותו מקרוב!

 

לצידם של אנשי חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ עומדים המידע המקצועי וניסיונם רב השנים, שמאפשרים להם ללוות אתכם לאורך כל תהליך הדפסת הפנקסים. את הטיפול המסור, מקבל הלקוח משלב הייעוץ אשר מסייע לו להחליט בין האופציות השונות העומדות לרשותו ועד להדפסת הפנקסים ברמה הגבוהה ביותר!


 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר