שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

יצירת קטלוגים לעסק

אם העסק שלכם הוא עסק אשר מייצר מספר מוצרים שונים ובוודאי אם הוא פונה לקהל עסקי, מומלץ מאד שיהיו לכםקטלוגים אותם תוכלו להציג לכל הלקוחות שלכם. בעזרת הקטלוגים תוכלו להגדיל את כמות המכירות של המוצרים של כל מוצר אותו אתם מייצרים וליצור בכל הזמנה של לקוח הגדלה של הרכישה על ידי רכישת יותר סוגים של מוצרים. על מנת לעשות זאת, מומלץ שיהיו לכם קטלוגים איכותיים ומרשימים כאשר הם יכולים להיות מונחים אצל הלקוחות שלכם ויכולים לשמש את סוכני המכירות אשר עוברים בין הלקוחות.
 

פתרונות טכנולוגיים

 
היום ישנם פתרונות שונים כמו גם פתרונות טכנולוגיים אשר יכולים לגרום ללקוח לרכוש יותר מוצרים שלכם ועם זאת אנו יכולים להגיד כי על אף התקדמות הטכנולוגיה ועל אף שהמוצרים שלכם יכולים להופיע באתר האינטרנט שלכם, אין אפשרות להשוות בין כל המוצרים הללו לבין קטלוג שיושב אצל הלקוח. כאשר הקטלוג נמצא מול הלקוח שלכם הוא יכול לראות בקלות אלו מוצרים אתם מציעים לו והכל מבלי להיכנס לאינטרנט או להסתמךעל כך שהוא יגלול בין העמודים השונים. יתרה מכך, כאשר אנו בודקים את הצרכנים בארץ אנו מגלים כי רבים עדיין אוהבים לאחוז את הנייר ולדפדף ורבים נמנעים מחיפוש מוצרים באתרים. כמובן, אם העסק שלנו יוצר מוצרים שמיועדים לחנויות או עסקים אחרים חשוב עוד יותר שיהיה לכל לקוח נגישות קלה לקטלוג המוצרים שלנו. 
 
 
 
 
 
 

 

 

כל עסק יצרני צריך שיהיה לו קטלוג מפורט של המוצרים שלו. כיוון שלא פעם הקטלוג קובע כמה העסק ימכור חשוב מאד ליצור הדפסה שמתאימה ללקוחות ולעסק.יצירת הקטלוג מתחילה בהבנה של העסק והלקוחות שלו. לאחר האפיון פונים לבצע את עבודת הגרפיקה והניסיון הראשוני של ההדפסה. בעת הדפסת קטלוגים חשוב לשים לב לכל פרט, כיתוב בגודל מתאים, מוצרים בנראות ברורה ולעתים גם שילוב של כתיבה שיווקי תאשר משכנעת את הלקוחות של העסק לרכוש יותר מהמוצרים או שתגרום להם להתקשר דווקא לעסק. כל פרט חשוב מהתכנון ועד להוצאה לפועל ולכן מומלץ לגשת להפקה עם בעלי ניסיון בלבד.

 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר