שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

רול אפ בזול

האם רול אפ בזול הוא, בהכרח גם רול אפ זול?!

 

אנחנו רגילים לחשוב שבמרבית המקרים, קניה "בזול" עלולה להפוך לנו את העסק ליקר מידי, מאר ומדובר במוצר מאיכות ירודה, פגום, משומש או כל בעיה אחת במוצר, אשר עשויה להוזיל את מחירו באופן משמעותי. אבל, זה עם כל החשיבה הזו, זה מ ע ו ל ם לא מנע מאיתנו לחפש דילים, מבצעים, הנחות או דרכים אחרות שבאמצעותן נוכל לשלם פחות מהמחיר המלא או המחיר הממוצע של המוצר או השירות. כך שאם אתם משתמשים ברול אפים לצורך פרסום וקידום העסק שלכם, סביר להניח כי גם אתם מצאתם את עצמכם תוהים האם רול אפ בזול הוא גם רול אפ זול? התשובה מעט מורכבת יותר מתשובת "כן" או "לא פשוטה"!

ליצירת קשר

רול אפ בזול - מה זה באמת אומר?

בשל היותם מורכבים גם ממתקן תצוגה מתקפל וגם מפוסטר מתגלגל וצבעוני, רול אפים נמדדים על פי מספר אמות מידה, שחלקן נוגעות למתקן עצמו וחלקן נוגעות לפוסטר שעליו. יש צורך לבחון כל אחד מהאלמנטים הללו בקפדנות ובדקדקנות, על מנת להבחין האם המדובר ברול אפ זול או שאולי, במקרה זה, המדובר סתם ברול אפ בזול. יש לבחון את מתקן התצוגה, גובהו, יציבותו והתאמתו לייעוד שלו בעסק שלכם, יש לבחון תכונות נוספות שלו (או, נכון יותר לומר - היעדרן, מאחר וברור שרול אפ משוכלל ועשוי מתכת עמידה יותר, יעלה יותר מאשר רול אפ זול העשוי מחומרים נחותים ובעייתיים שלא יחזיק מעמד, אפילו לפרק זמן קצר.

הפוסטר שעל הרול אפ - לא פחות חשוב!

מאחר והפוסטר הוא לב-ליבו של הרול אפ, חשוב לבחון גם אותו מקרוב. כאן, אמנם, לכאורה, לא תוכלו לדעת עד לרגע לאחר ההדפסה, האם מדובר בבית דפוס רציני או באחד שמעגל פינות בעניין האיכות, אבל, בעצם, אתם בהחלט יכולים לקבל מושג כלשהו. תוכלו לבקש לראות את תיק העבודות של בית הדפוס, וכך להתרשם.

 

באמת בא לכם לשחק רולטה עם איכות הרול אפים שלכם?!

המקצוענים בעלי הניסיון של חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ יסייעו לכם להפיק את הרול אפים האיכותיים והמשתלמים ביותר עבורכם!


 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר