שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

מדבקות עגולות

מדבקות ויניל עמידות בתנאי חוץ מגיעות בגליון לתלישה מהירה, הדפסה בכל גודל גם בכמויות קטנות, פיתרון מושלם למיתוג.

מעונין בייצור מדבקות? לייזר מכוני העתקות זו הכתובת! אצלנו תמצאו מדבקות בחיתוך צורני.

ההצלחה המכירתית של מוצר מסוים תלויה בהרבה מאוד אלמנטים, ולא רק באיכות ובטיב שלו. בעולם הצרכני של היום, בו אנשים מחפשים חווית צריכה, הם לא מסתפקים רק באיכות עצמה, אלא גם בעטיפה, בדרך ההגשה, בשירות ועוד. מוצר צריך להיראות מושלם על המדף כדי שנבחר אותו מבין כל האלטרנטיבות.

מה שמבליט את המוצר יותר מכל זוהי כמובן הנראות שלו, שמתבטאת דרך העטיפה. העטיפה צריכה להתאים לאופי של המוצר בצבע ובעיצוב, ולדעת להבליט את היתרונות שלו. על מרבית המוצרים שנמצאים על מדפים מודבקות מדבקות איכותיות שמעטרות את המוצר, ומספקות את הפרטים החשובים.

כל יצרן חייב לעבוד עם מפעל שמציע שירותי ייצור מדבקות באופן צמוד. יש כיום אנשי מקצוע שיכולים לסייע בכל התהליך, מגיבוש הקונספט ועיצוב המדבקה, ועד למשלוח מהיר מרגע ההזמנה. המדבקות חייבות להיות איכותיות וכאלו שלא יפלו או ידהו עם הזמן, וחשוב להשקיע על מנת לגרום למוצר להיראות מושך יותר, ולא כזה שלא רוצים לקנות, ללא קשר לתוכן עצמו.

כלל שימושים

מפעל אשר מציע שירותי ייצור מדבקות בגלילים יכול לייצר הרבה מאוד אופציות עבור עסקים, כולל מדבקות ויניל עמידות, חיתוך במגוון רחב של צורות על פי דרישה, וכמובן במגוון עצום של צבעים ברזולוציה גבוהה. המדבקות גם עוברות חיתוך ראשוני למען קילוף נוח ומהיר, מה שעוזר מאוד לעובדי המפעל בשלב האריזה רגע לפני שהמוצר יוצא לחנות.

לעסקים יש עוד שימושים במדבקות מעבר להדבקה על מוצר ויש עסקים שמחלקים מדבקות ללקוחות על מנת להדביק בבית, במשרד או ברכב. מדובר בעוד כלי שיווקי יוצא דופן שיכול להשיג לעסקים פרסום אורגני וחינמי במרחב הציבורי. חשוב לנהל מערכת יחסים ארוכה עם מפעלים, על מנת לנסות ולהוזיל עלויות בטווח הארוך.

מחפשים כתובת מקצועית ומנוסה המציעה שירותי הדפסת מדבקות בכמויות גדולות? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 09-7411593


למה לקוחות קונים אצלנו:

  • זמן אספקה: עד 7 ימים
  • איכות המוצר
  • קניה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה


זמן אספקה: 7 ימים , קיימת אפשרות לאיסוף עצמי

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר