שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת מדבקות למגוון מטרות

לא רק ספרים או חוברות, חשבוניות או קבלות, כרטיסי ביקור או עלוני פרסומת נוצצים ניתן להזמין בבתי דפוס מעולים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וציוד דפוס משוכלל, ניתן לבצע בקלות הדפסת מדבקות לזאת, למגוון רחב של מטרות. 


את המדבקות ניתן להדפיס על גבי חומרים שונים, בהתאם לצורך, לרבות על גבי PVC איכותי. בצורה כזאת, מקבלים מוצר יוצא מהכלל, שהינו צבעוני ויפה וגם עמיד ביותר ולא מתקלף בקלות. התוצאה יכולה לשמש ליישום על גבי מגוון רחב של משטחים, לרבות זכוכית או אריחים, רהיטים או לוחות מודעות. גם על גבי מכוניות וכלי רכב מכול הסוגים ניתן ליישם את המדבקות האיכותיות, כאשר התנאי היחידי הוא שהמשטח יהיה חלק למדי ובעיקר – נקי. 

להפוך את המכונית לפרסומת נוסעתאף כי מדבקות יכולות לשמש מעת לעת לשעשוע ולמשחק, הדפסת מדבקות קיר יכולה להיות אפקטיבית ביותר גם לצרכי פרסום ולצרכים עסקיים מגוונים. בתי דפוס המתמחים בכך יכולים להיעזר בציוד חיתוך מדויק לשם קבלת מדבקה בצורה נבחרת, לפי דרישה. חברות ועסקים רבים כבר גילו כי המכונית שבה נעשה שימוש להסעת עובדים, לאספקת הזמנות ומשלוחים או לכל מטרה אחרת יכולה לשמש כשלט פרסום נייד. הרי בין כה וכה המכונית נמצאת בחוץ, בדרך או בחניה והיא חשופה לעיניים בוחנות ומדוע שלא להיעזר בה כדי לרומם את שם העסק? ניתן להזמין סט שלם של מדבקות, שיעטרו עד מהרה גם צי גדול של כלי רכב, לרבות מכוניות, משאיות, אופנועים. זוהי דרך זולה ונגישה לפרסום, כאשר ניתן להוסיף טלפון, כתובת מייל או לוגו להשלמת התמונה. 

 

מדבקות לחלון הראוה או למשרדאנחנו עדיין נבקש להישאר בעולם הפרסום העסקי, אך נציג אפשרות שונה להיעזר במדבקות לקידום העסק. הדפסת מדבקות עגולות יכולה להיות אידיאלית כאשר מדובר בחנות בעלת חלון ראוה. על גבי מדבקות ניתן להדפיס מידע לגבי החנות, סחורה הנמכרת במבצע, הצעות מיוחדות ללקוחות. ניתן להדפיס סלוגן מושך וכל צורה או משפט שיעזרו למשוך את העין. 


גם אם אין מדובר בחנות כי אם במשרד, ניתן להיעזר במדבקות והפעם – ליישום על גבי דלת או בכניסה למשרד. הדפסת מדבקות ויניל במקרה זה יכולה להיות תחליף לשלט יקר שמזמינים במיוחד. ניתן להזמין מדבקות שייראו ממש כמו שלט, עם אפשרות לסגנון הדומה לתלת ממד. וגם אם לא מעוניינים שתתנוסס לה מדבקה על הדלת, עדיין יש אפשרות להפוך את המדבקה לדבר מה בעל ערך מבחינה של אווירה עסקית. מדבקות לוגו יכולות להוסיף הרבה חן וסגנון, כאשר ממקמים אותן בנקודות מפתח – בחדר קבלה, באולם ישיבות. ניתן לפזר מדבקות נפלאות שעליהן מתנוססים משפטי מפתח עסקיים או ביטויים מעוררי השראה. 

 

לקשט את הבית – בשיא הקלילותעוד שימושים עסקיים מגוונים ניתן למצוא במדבקות, למשל כאשר מחלקים אותן ללקוחות ולצרכי קידום מכירות. אבל יש בהחלט אפשרות להכניס אותן גם הביתה, לשימושים שונים לגמרי. הדפסת מדבקות בשחור לבן אומנותי או בצבע יכולה להוות תחליף ראוי להשקעה בשיפוץ. יש בנמצא מדבקות קיר ייחודיות וגדולות, מכל עולמות התוכן שניתן להעלות על הדעת. ניתן להזמין מדבקה ועליה מתנוססת מכונית ספורט או לוגו של קבוצה אהובה. ניתן לזמין מדבקה ועליה יודפסו דמויות משעשעות לחדר הילדים, פיות, אבירים, דמויות לגו, דובונים או פרפרים. ישנם עיצובים ופורמטים שיכולים בהחלט להתאים גם לחדר האורחים, לחדר ההורים, לחדר הרחצה או לסלון. ניתן להזמין מדבקות שעליהם מתנוססים אתרים שונים בעולם, קריקטורות משעשעות, אמרות שפר או בדיחות. וגם לאירועים ניתן לעשות בהן שימוש, בדגמים קטנים ונאים שיחולקו לאורחים.


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר