שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים

הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים - מי צריך את זה ומתי?

 

יש הטוענים, כי הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים הפכה להיות אחת מהדרכים הנפוצות בהן מסעדות מקדמות את עצמן, בזמן שהסועדים כבר נמצאים בתוכן. פרדוקס? לא בדיוק...
גם אם נניח שהרעיון מאחורי הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים הוא קידום ולא סיבה אחרת, פלייסמנטים חד פעמיים אטרקטיביים ומאירי עיניים יכולים לחזק את התחושה בלב הסועדים כי הבחירה שלהם במסעדה הספציפית הזו הייתה נכונה, בדיוק באותה המידה שבה פלייסמנטים חד פעמיים מרושלים (או, בכלל, חיסרון שלהם) יכול לגרום למבקרים במסעדה להרהור שני בדבר נכונות בחירתם.

ליצירת קשר

הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים - לא רק קידום!

הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים אינה מתמקדת רק בקידום, מאחר ופלייסמנטים חד פעמיים משמשים למטרות נוספות, מלבדו. למשל, מסעדה יכולה להודיע, באמצעותם, לסועדים בה על מבצעים מיוחדים בימים מסוימים, לעורר בהם עניין בנושאים קונספטואליים המתאימים למסעדה, וגם, כמו שעושות מסעדות מסוימות שבהן קיימים גם תפריטי ילדים, להדפיס על הפלייסמנטים החד פעמיים גם משחקים, חידות, בדיחות, ציורים לצביעה ואלמנטים נוספים, שיעסיקו את הילדים בזמן הארוחה (וגם יקנו חצי שעה- שעה של שקט למבוגרים הנמצאים איתם וישמחו לאכול את ארוחתם ללא הפרעות מיותרות ☺).

הדפסת פלייסמנטים חד פעמיים לא רק למסעדות

למעשה, פלייסמנטים חד פעמיים כבר מזמן יצאו מהמסעדות "החוצה" ונוספו להם שימושים רבים אחרים, שאינם דווקא קשורים ישירות למסעדות ולמסעדנות. למשל, פלייסמנטים חד פעמיים יכולים להיות טאץ' נחמד לשולחן הפיקניק בחיק הטבע, להוות מפה קטנה שעליה לומד הפעוט שלכם לאכול בכוחות עצמו בפעמים הראשונות, להוות מזכרת נחמדה מאירוע חגיגי (חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית מילה או, אפילו, מסיבת גירושין) וכן הלאה. המגבלה היחידה שיש לפלייסמנטים חד פעמיים היא מגבלת הדמיון של מי שמזמין אותם!

 

זקוקים לפלייסמנטים חד פעמיים?

בואו לחשוב יחד עם הצוות המקצועי של חברת לייזר מכוני העתקות בע"מ איך מדפיסים אותם כך שיהוו אטרקציה אמיתית!!


 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר