שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

שירותי חריטה בלייזר

מחפשים מתנה שתהיה גם שובת לב, גם מקורית וגם כזו שמאפשרת לכם להעביר מסר אישי למקבלי המתנה? ליצור מזכרת ייחודית לכל אירוע מכל סוג שהוא? חריטה בלייזר באמצעות המכונות המתקדמות של לייזר מכוני העתקות היא דרך מעולה ליצור פריטים שיהוו מתנה מוצלחת או מזכרת משמחת. 
 

על אילו פריטים ניתן לחרוט עם לייזר?

העולם שבו אנחנו חיים השתנה באופן דרמטי בשנים האחרונות, ובפרט ישנן התפתחויות טכנולוגיות משמעותיות מאוד שמקנות לנו חופש בחירה רחב בהרבה מזה שהיה לנו עד לא מזמן. מכונות החריטה באמצעות לייזר הן דוגמה מצוינת לפיתוח טכנולוגי שבזכותו יש לנו הרבה יותר אופציות מבעבר. עם המכונות החדישות של מכון העתקות לייזר קופי תוכלו לחרוט על עטים, על תמונות, על ארנקים, על מוצרי נייר, על זכוכית ועל כל פריט עשוי מחומר גלם זה, על עץ (בין אם עץ טבעי ובין אם עץ עם שכבת צבע עליו), על אלומיניום (עם ציפוי אנודייז), על פרספקס (אותם לוחות שקופים שמשמשים כסטנדים מעוצבים, כשלטי פרסומת, כחלק מגופי תאורה מרהיבי עין ועוד), על מגני הוקרה ואפילו על כלי נגינה כדי להעניק אופי ייחודי לגיטרה או כל כלי אחר. 
 

לאילו מטרות משמשת חריטה בלייזר?

עם חריטה בלייזר תוכלו כאמור ליצור מתנה מרגשת במיוחד - למשל תמונה עם הקדשה אישית לבן/בת משפחה שחוגגים יום הולדת, להורים שמציינים יום נישואין, לחבר יקר שנכנס לתפקיד חדש וכו'. עוד שימוש נפוץ של החריטה בעזרת הלייזר היא יצירת לוחות הקדשה שאותם תולים על הקיר בבתי כנסת, בתי חולים ומוסדות ציבור אחרים, וכמו כן ניתן עם חריטה ייחודית ליצור שילוט לעסק שיהיה גם מאיר עיניים ויעביר אינפורמציה חיונית וגם ישדרג את המרחב מבחינה אסתטית ובהתאם גם את התדמית של העסק. 

למעשה האפשרויות שמקנה מכונות הלייזר שמבצעות את החריטה המדויקת הן אינסופיות וכמעט לכל מטרה שתחשבו עליה. 
 

על מה חשוב להקפיד כשחורטים עם לייזר?

בין אם בחרתם לחרוט על עץ או על פרספקס, על זכוכית או על אלומיניום, בין אם המטרה שלשמה אתם מחפשים חריטה עם לייזר היא עסקית ובין אם המטרה היא אישית, בכל מקרה חשוב כמובן לוודא שהחריטה מתבצעת באופן מקצועי ומדויק לחלוטין. 

לשם כך יש לפנות לחברה שגם מצוידת במכונות חריטה בלייזר מהדגמים המתקדמים ביותר בתחום וגם עובדים בה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתפעול הציוד המשוכלל. למקצועיות, ובפרט לניסיון של צוות העובדים, ישנה חשיבות גם לפני ביצוע העבודה בפועל - אנשי מקצוע שכבר חרטו בלייזר פריטים רבים יוכלו לעזור לכם להבין מהי האופציה שהכי מתאימה לצרכים הספציפיים שלכם, כלומר על איזה חומר כדאי לחרוט, איך לעצב את הטקסט ועוד החלטות חשובות בדרך לתוצאות אופטימליות. בלייזר מכוני העתקות עובדים אנשי מקצוע ותיקים שאמונים על שירות קשוב ומאיר פנים, והם ישמחו לעזור גם לכם להפיק את המיטב ממכונות החריטה. 
 

לצפיה בשירות לחצו כאן!

מחירים משתלמים, איכות מוקפדת

את כל העבודות המתקבלות אצלנו אנחנו מבצעים תוך הקפדה על מקסימום איכות ועל קשב לצרכים הספציפיים של כל לקוח כדי שאפשר יהיה להבטיח שביעות רצון מקסימלית - ולא רק להבטיח אלא גם לקיים. כך מתבצעות גם עבודות חריטה בלייזר, ועוד כדאי לדעת כי בנוסף להבטחה על רמת ביצוע מיטבית, אנחנו בלייזר מכוני העתקות מתחייבים גם על מחירים משתלמים - שמאפיינים גם את שאר השירותים שלנו ובהם דפוס דיגיטלי, כריכת מסמכים, הדפסה בפורמט רחב, יצירת פוסטרים, ייצור רול אפ, פלוטים, למינציה ועוד.


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר