שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

הדפסת פנקסי קבלות - חשוב עם ערך מוסף

כל אחד שאי פעם תפעל עסק פרטי או לחילופין, תפעל קופה בתוך עסק, מכיר את העבודה עם קבלות וחשבוניות. כל עסקה צריכה, על פי חוק, להסתיים עם מתן קבלה ללקוח, ויש לקוחות שאף מבקשים חשבוניות מס על מנת שיוכלו לקבל החזרים מסיבות כאלו ואחרות. הקבלה שהלקוח מקבל לא צריכה להיות בנאלית ו"רגילה", היא יכולה גם להיות מרשימה ולתת ערך מוסף לעסק.

פנקסי קבלות רגילים נראים בדרך כלל מיושנים ולא נעימים לעין, ומעבר לכך, לא נותנים שום מידע מיוחד ללקוח מעבר הסכום שבו נרכש המוצר. כיום אפשר לבצע הדפסת פנקסי קבלות באופן מותאם אישית ולקבל מוצר שהוא פרקטי ללקוח. הזמנת פנקסי קבלות להדפסה יכולה לכלול הדפסה של לוגו, פרטי התקשרות, צבעים שונים, מספר ח"פ של העסק ועוד.

פנקס קבלות טוב יכול לעזור ללקוח להמשיך את ההתקשרות עם העסק בזכות פרטי ההתקשרות שנמצאים על גבי הקבלה ולשאול שאלות נוספות, שיכולות להסתיים בהגעה נוספת לעסק שתסתיים בעוד קנייה. כמובן שאפשר להשתמש בשירותים מקוונים שונים של הדפסת קבלות, אך יש משהו בפנקסים בהתאמה אישית שהוא יותר פרקטי ויותר נכון ללקוח.

להשקיע היכן שצריך

כאשר עורכים בירור לגבי פנקסי קבלות מחיר ליחידה מקבלים מגוון גדול של מחירים. כמובן שאפשר לבחור בפנקס הרגיל, שעולה כמה עשרות שקלים בלבד, או בשירותים מקוונים שייקחו מכם סכום חודשי, אך הדרך המועדפת היא לבצע קנייה מרוכזת של פנקסי קבלות מותאמים אישית, שיחמיאו לעסק ויתנו לו לוק מעט יותר רציני ויוקרתי.

פנקסי קבלות לא מהווים המלצה והם חלק מהניהול השוטף של העסק. מנהלי החשבונות עובדים איתם באופן רציף וגם אנשים אשר פותחים עסקים פרטיים של עוסק פטור או עוסק מורשה צריכים לדעת לנהל את עצמם בצורה נכונה.

עבודה עם פנקסי קבלות היא משהו שכולנו מכירים בצורה זו או אחרת ומעל הכול היא צריכה להיות יעילה ועל פי חוק, אך אין זה אומר שאי אפשר להשקיע בפנקס, לייצר משהו מותאם ונכון אשר ייתן לעסק את האפשרות להשיג רווח נוסף ממשהו שנראה שולי למרבית האנשים.

לצפיה בשירות לחצו כאן!

מעוניינים לרכוש פנקס קבלות איכותי וגם מזמין? כזה שיודפס עליו כל המידע החשוב וישמש אתכם בעבודתכם השוטפת? לייזר מכוני העתקות בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בשירותי העתקות ופלוט ומגוון של שירותי דפוס וגם משרד. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 09-7411593

 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר