שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

לא תאמינו מה מכון העתקות יכול לעשות בשבילכם!

מהו בדיוק מכון העתקות? אילו שירותים הוא מספק? מה בדיוק הוא מציע? יתכן שאתם בעלי עסק, יתכן שאתם עצמאיים או שכירים, אך לא משנה מי אתם ומה אתם, כדאי לכם לדעת מה מכון העתקות מן השורה הראשונה יוכל לעשות בשבילכם. די בכך שרק חלק מהדברים שנציג להלן יהיו נחוצים לכם – הרווחתם. כל זאת, משום שלייזר מכוני העתקות בע"מ מציעים שירות מעולה, מחיר משתלם וביצוע מהיר. 


מכון העתקות מכין לכם קבלותכל מי שפותח עסק ויהי זה העסק הקטן ביותר, זקוק למסמכים שונים כגון קבלות או חשבוניות מס. כל חברה גדולה, על עצמאי, כל פרילנסר, אפילו עוסקים פטורים שאינם חייבים במע"מ צריכים להוציא לכל הפחות קבלות ללקוחותיהם. יש לכם עסק ואתם רוצים להוזיל את עלויות ההדפסה? מכון העתקות מהטובים בארץ יוכל להציע לכם מחיר משתלם והדפסת פנקסים בכל גודל, עם לוגו, בצבע ובכל מיתוג רצוי. בלייזר מכוני העתקות בע"מ תוכלו להזמין הדפסת חשבוניות, קבלות, תעודות משלוח ועוד הרבה יותר. 


פתרונות גרפיים מתקדמיםפנקסים וניירת משרדית הם רק קצה קצהו של השירות שתוכלו לקבל. מכון העתקות המחזיק ברשותו את המיכון המתקדם ופתרונות הגרפיקה המעולים יוכל להפיק עבורכם מגוון פתרונות גרפיים מתקדמים. מה למשל? תוכלו להזמין ולקבל חותמת אישית שאין לאף אחד אחר. ניתן להזמין את כל סוגי החותמות, לחברות, למנהלים ולמנכ"לים, למנהלי כספים ולמורשי חתימה. 


יש לכם צורך בפתרונות גרפיים בלתי מתפשרים? באמצעות מדפסות מתוחכמות מסוג פלוטר תוכלו להזמין עבודות דפוס ברמה גבוהה במיוחד. ניתן להזמין הדפסות של תוכניות בניה ושרטוטים שונים על גבי נייר עמיד וברזולוציה מיוחדת. ניתן להזמין את כל עבודות הדפוס הנדרשות לאדריכלים ולמהנדסים וגם לקבלנים. בזכות האיכות הבלתי מתפשרת, נמצאים בין לקוחותינו גם גרפיקאים ומעצבים, פרסומאים ואמנים, הזקוקים לגימור מעולה, לרבות הדפסות מיוחדות ובלתי סטנדרטיות. 


פתרונות לפרסום ולקד"מאם אתם עצמאיים, מנהלי חברה, פרסומאים או אנשי שיווק, תשמחו בוודאי לדעת כי מכון העתקות מעולה יוכל להפיק עבורכם את כל פתרונות הדפוס וקידום המכירות. במקום אחד תוכלו להזמין כל מה שצריך למיתוג העסק, החל בכרטיסי ביקור יוקרתיים, דרך הדפסה על שמשונית וכלה במעטפות עם לוגו בולט לעין. 


אך כמובן, אלה הם רק מקצת מפתרונות המיתוג והפרסום שתוכלו לקבל מאיתנו. רוצים להציג ללקוחות שלכם מגוון רחב של פריטים שאתם משווקים או מייצרים? אנו נוכל להפיק עבורכם יופי של קטלוגים – מאירי עיניים, מודפסים על גבי נייר איכותי, בצבעי כרומו מעולים. זקוקים לפולדרים מעוצבים היטב שיקדמו אתכם ויביאו לכם יותר לקוחות ויותר מכירות? פולדרים מקצועיים יספרו אודותיכם ויעזרו לכם למתג את עצמכם באופן מיטבי. כמו כן, תוכלו להזמין אצלנו פרוספקטים בכל כמות הדרושה לכם. מאות יחידות? אלפי יחידות? אתם תקבעו את הכמות ותקבלו מחיר מנצח ומוצרים מעולים. 


עבודות דפוס מכל הסוגיםנחוץ לכם שירות מסוג אחר? כדאי לכם לשמוע עוד על מה שיש לנו להציע. למשל, פתרונות דפוס דיגיטלי ופתרונות למינציה. פוסטרים במבחר גדלים, פתרונות שילוט וגם מסגור. באמצעות מכונות דפוס ייחודיות נוכל להציע גם הדפסה של מדבקות למגוון שימושים, לרבות מדבקות של אותיות, מדבקות שקופות, מדבקות ויניל בעלות עמידות יוצאת מגדר הרגיל. אם יש לכם צורך בביצוע כריכות או סריקה של מסמכים באיכות גבוהה ובכל כמות – גם לכך אנו מציעים פתרון מעולה, מהיר וזמין. מבצעים גם הדפסה על קאפה, הזמנות לאירועים ועבודות דפוס נוספות, מכל הסוגים. 


הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר