שירות לקוחות: 09-7411593
משלוחיםלכל הארץ
קניהמאובטחת

למינציה

למינציה – כדי לשמור על מוצרי הדפוס שלכם כמה שיותר טוב לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 
09-7411593
 

מהי למינציה?

 
כשאומרים למינציה מתכוונים בדרך כלל להשבחת מוצר דפוס מנייר, המתבצעת באמצעות עיטוף המוצר בציפוי פלסטי דק אבל חזק. הניילון נצמד אל הנייר ומונע את התקמטותו, כך שאם, למשל, יש לכם כרטיס ביקור שאתם רוצים להבטיח שלא יתקמט בכיס של מי שמקבל אותו, ביצוע למינציה פשוטה יהיה הצעד הנכון עבורכם.
 

לא רק לכרטיסי ביקור

 
את עיטוף מוצרי הנייר ניתן לבצע באמצעות ניילון מט או מבריק, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם. הציפוי עצמו עשוי מפוליפרופילן, והוא מודבק בשיטות שונות על גבי המוצר עצמו. הפעולה עצמה מתבצעת בעזרת מכונות למינציה ייעודיות, העובדות בשיטות שונות ביניהן הדבקה, לחץ, קור או חום (חום היא השיטה הפופולארית ביותר). באמצעות פעולה זאת ניתן לשמור לא רק על כרטיסי ביקור, אלא על מוצרי נייר נוספים, ביניהם תעודות, מסמכים רשמיים, תמונות, כריכות של ספרים, שלטים, פולדרים, מדבקות, מוצרי אריזה ועוד.
 
 
 
 
למינציה להזמנות        למינציה - לייזר מכוני העתקות
 
 
 
 

הגנה מושלמת למוצרי נייר

 
ביצוע למינציה מספק לכם הגנה מושלמת לא רק מפני התקמטות של המוצר, אלא גם מפני נזקים אפשריים אחרים, כגון טביעות אצבעות שעלולות ללכלך, כתמים שונים כמו גם כתמי שמן, נזקים שיכולים להתרחש כתוצאה מחשיפה לשמש (שלטים וכד') ומשאר נזקים שיכולים לפגום באיכות המוצר ובמראהו. כשאתם מבצעים למינציה אתם יכולים להיות בטוחים שהמוצר שלכם יישאר בדיוק כפי שנראה כשיצא ממכונת הדפוס ושהוא ימשיך לשרת אתכם או את העסק שלכם נאמנה במשך תקופה ארוכה.
 

לייזר מכון העתקות לשירותכם

 
לייזר מכוני העתקות מתמחה בביצוע עבודות למינציה באמצעות המכונות המתקדמות והמשוכללות הקיימות היום בתחום. בין אם המוצר מודפס אצלנו ובין אם מדובר במוצר מודפס קיים, נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר. בסיום העבודה תקבלו מוצר עטוף בפוליפרופילן איכותי בגימור מושלם, שייראה מקצועי ושמור ויאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות לאורך זמן.
 
לקבלת פרטים נוספים אודות שירותי הלמינציה של לייזר מכוני העתקות לחצו כאן או חייגו עכשיו
09-7411593 ונשמח לספק לכם שירות שמעל הציפיות.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו עדכונים על המוצרים החדשים באתר